По буднях с 9:00 до 17:00

Шини в такому типорозмірі

manufacturer Серия Типорозмір Індекс навантаження Індекс швидкості Доступність Ціна Кількість Сума
Nokian Hakkapeliitta R3 SUV 285/50 R20 116RXL Nokian Hakkapeliitta R3 SUV 285/50 R20 116 R У наявності 6 000 ₴.
6 000 ₴.
Nokian Hakkapeliitta 9 SUV 285/50 R20 116T XL (ШИП) Nokian Hakkapeliitta 9 SUV 285/50 R20 116 T У наявності 7 995 ₴.
7 995 ₴.

Зимова шина Nokian Hakkapeliitta 9 SUV 285/50 R20 116T XL (ШИП) 6062

Виробники Nokian
Артикул: 6062
EAN: 6419440322667
MPN: 6062
7 995 ₴.
У наявності
Нова шипована зимова шина Nokian Hakkapeliitta 9 SUV компанії Nokian Tyres розроблена спеціально для позашляховиків. Вона характеризується надійним зчепленням з дорогою і впевненим управлінням завдяки найсучаснішій в галузі Технології шипування і новим розробкам інженерів концерну. Збалансоване позд...
Безкоштовна доставка
по Одесі
(Від 2х шт.)

Нова шипована зимова шина Nokian Hakkapeliitta 9 SUV компанії Nokian Tyres розроблена спеціально для позашляховиків. Вона характеризується надійним зчепленням з дорогою і впевненим управлінням завдяки найсучаснішій в галузі Технології шипування і новим розробкам інженерів концерну. Збалансоване поздовжнє і поперечне зчеплення забезпечує безпечне водіння на льоду, а також по снігу і Шузі. Запатентована концепція функціональної шипування Nokian Tyres, яка була успішно використана для легкових шин Nokian Hakkapeliitta 9, і склад гумової суміші протектора були в подальшому доопрацьовані для складних умов експлуатації позашляховиків. Технологія посилених боковин з використанням арамідного волокна збільшує зносостійкість новинки.

повний асортимент міцних шин Nokian Hakkapeliitta 9 SUV охоплює 51 типорозмір від 16 до 21 дюйма. Шини будуть доступні споживачам в повному обсязі вже восени 2017 року. Асортимент також включає в себе кілька спеціальних продуктів, які використовують технологію Flat Run або з позначкою XL для максимально можливої вантажопідйомності. Ключовими ринками для Nokian Hakkapeliitta 9 SUV стануть країни Східної та Північної Європи, Північна Америка.

концепція функціональної шипування МАКСИМАЛЬНО збільшує збалансоване зчеплення Nokian Hakkapeliitta 9 SUV, створена спеціально для складних кліматичних умов, має симетричний і спрямований малюнок протектора і заданий напрямок обертання. У цій конструкції, розробленої для кращої експлуатації в умовах мінливої погоди, використовується широкий розподіл шипів, що підсилює зчеплення і знижує шум. Домогтися збалансованого зчеплення особливо важливо для потужних позашляховиків, висота яких більше, ніж у звичайних автомобілів.

«унікальна концепція функціональної шипування нової шини Nokian Hakkapeliitta 9 SUV пропонує водіям позашляховиків як відмінне поздовжнє зчеплення з дорогою, так і чудове поперечне зчеплення на льоду і снігу. Нова концепція шипування - це відмінний баланс між поздовжнім і поперечним зчепленням на льоду, що дозволяє шині зберігати керованість і стійкість навіть коли потрібна швидка реакція»,-говорить Юха Пірхонен, віце-президент з досліджень і розробок концерну Nokian Tyres.

революційна концепція шипування передбачає використання спеціальних шипів в центральній частині протектора і плечових зонах шини. Різні шипи в різних частинах шини виступають в якості активної системи безпеки. Шипи в центральній частині протектора максимально збільшують надійне поздовжнє зчеплення під час прискорення і гальмування.

шипи в плечових зонах шини забезпечують першокласне поперечне зчеплення, яке особливо необхідно при русі в поворотах на слизькій поверхні. Кромка шипа завжди буде захоплювати максимальну площу дорожньої поверхні, що збільшує поперечне зчеплення. Кромка зносостійкого елемента шипа скошена, що дозволяє йому проникати в лід ще глибше, ніж раніше. Це можна відчути по поліпшеному зчепленню на льоду.

точний контакт шипа досягається за рахунок концепції Eco Stud 9. Всі шипи розміщені і спозиционированы певним чином завдяки особливій техніці шипування з використанням передових технологій. Розміщення шипів оптимізовано на комп'ютері і підігнано за розміром. Безвідмовне зчеплення нової шини Nokian Hakkapeliitta 9 SUV також забезпечується за рахунок масштабування розмірів шипів для використання на позашляховиках.

підсилювачі зчеплення на снігу (Snow Grip Boosters) по обидва боки центральних шашок протектора створюють більше крайок для посилення зчеплення на снігу як в поздовжньому, так і в поперечному напрямку. Агресивні підсилювачі зчеплення на глибокому снігу (Deep Snow Boosters) в плечових зонах забезпечують додаткове зчеплення при водінні по глибокому снігу.

надійність і чудове зчеплення Nokian Hakkapeliitta 9 SUV активно підтримує систему курсової стійкості позашляховиків, точно і гнучко розподіляючи високе навантаження на колеса автомобіля. Стійкість поліпшується за рахунок цілого ряду нововведень.

«у шині Nokian Hakkapeliitta 9 SUVесть посилена плечова зона изсоединительных опор між шашками протектора в плечовій зоні. Ці опори зменшують розгойдування ламелей протектора, що покращує стійкість при водінні», - говорить Юха Пірхонен.

Новий екологічнийсостав гумової суміші протектора був розроблений для експлуатації шин на позашляховиках. Спеціальна гумова суміш працює в широкому діапазоні температур, довговічна і забезпечує надійне зчеплення і стійку керованість.

надійне і міцне подвійне будова каркаса шини також пропонує додаткову стійкість при водінні як по сільських дорогах, так і по міських магістралях.

точна інформація про стан шини інформація про положення і тиск на боковинах шини підвищує безпеку водіння взимку, при цьому експлуатація шин стає більш зручною. В інформаційній зоні є можливість робити позначки про правильне тиску в шинах і місці установки при їх заміні.

на протекторі шини також є Індикатор зносу протектора (Driving Safety Indicator (DSI)), запатентований Nokian Tyres. Цифри показують залишкову глибину протектора. Символ у вигляді сніжинки-індикатор зимової безпеки (Winter Safety Indicator (WSI)) видно, поки глибина канавки становить не менше 4 мм. Після того, як сніжинка стерлася, водієві слід придбати нові зимові шини для забезпечення достатньої безпеки експлуатації автомобіля в зимовий період.

NOKIAN HAKKAPELIITTA 9 SUV - функціональність від природи збалансоване поперечне і поздовжнє зчеплення на льоду і снігу дуже стійка і надійна керованість Краща зносостійкість завдяки посиленій конструкції і арамідним волокнам у складі боковин головні інновації:

Концепція функціональної шипування Nokian Tyres. Ефективне зимове зчеплення. Два типи шипів різної форми: спеціальні шипи для центральної частини протектора і шипи для плечових зон. На додаток до відмінного поздовжнього зчеплення різні шипи, які працюють з природною ефективністю при гальмуванні, прискоренні і проходженні поворотів, забезпечують найкраще бічне зчеплення на зледенілій і засніженій поверхні.

Концепція Eco Stud 9. Більше безпеки взимку, більш м'який контакт з дорогою. Два шипа різної форми, амортизуючий шар Eco Stud, який пом'якшує контакт з дорогою, повітряний простір в центрі нижнього фланця, що знижує навантаження від шипа, а також скошені зносостійкі елементи центральних шипів. Скошені сердечники шипів розподіляють ударний вплив на більшій площі. Екологічна, сучасна концепція шипування знижує вплив на дорожнє полотно і забезпечує більш низький рівень шуму.

посилена плечова зона - стабільність при управлінні. Сполучні опори між шашками в плечовій зоні знижують розгойдування ламелей протектора, що підвищує комфорт водіння.

технологія арамідних боковин - унікальна зносостійкість. До складу боковин додано особливо міцне арамідне волокно. Такий же матеріал використовується в аерокосмічній і оборонній промисловостях. Арамідне волокно підсилює боковину для ще кращого протистояння несподіваним ударам і порізів.

підсилювач зчеплення на снігу. Прорізи на обох сторонах шашок протектора в центральній частині протектора забезпечують більше кромок, які покращують зчеплення на снігу.

підсилювач зчеплення на глибокому снігу. Агресивні підсилювачі зчеплення на глибокому снігу на плечових областях забезпечують додаткове зчеплення при русі по глибокому снігу.

Екологічнаярезінвая суміш протектора. Вражаюче зчеплення і зносостійкість. Новий тип екологічної зимової гумової суміші поєднує безпеку і довговічність. Новий біоматеріал Green elasto Proof допомагає гумовій суміші залишатися еластичною навіть при низьких температурах. Рапсове масло покращує стійкість гумової суміші на розрив. Спеціальна гумова суміш працює в широкому діапазоні температур, довговічна і забезпечує надійне зчеплення і стійку керованість.

підтримують 3D ламелі. Велика точність при водінні. Підтримуючі 3D ламелі об'єднують шашки протектора разом при контакті з дорогою, покращуючи керованість при поворотах і маневруванні.

надміцна стрічка сталевого брекера. Почуття збалансованого і точного водіння. Сталевий брекер High tensile Steel belt має легку, але в той же час міцну структуру, гарантуючи відмінну керованість при маневрах ухилення і перестроювання в іншу смугу руху навіть при підвищених швидкостях. Міцна конструкція запобігає порізи і проколи, що також збільшує ходимість шини.

гумова суміш Special Clinch. Оптимізована зносостійкість, низький рівень шуму. Гумова суміш еластично тисне на фланець колеса, забезпечуючи область борту шини більшою довговічністю. Нововведення також ефективно мінімізує внутрішній шум, так як вона гасить вібрації від корпусу шини, запобігаючи їх проходження в шину і далі всередину автомобіля.

Характеристики шины
Сезонність Зимові
Тип авто Позашляховик
Ширина шини 285
Профіль, % 50
Діаметр R20
Індекс швидкості T
Індекс навантаження 116
Шипи З шипами
Типорозмір 285/50 R20
Runflat Ні
Інформація про товар
Серия Hakkapeliitta 9 SUV
Артикул TS32266
Країна-виробник товару Фінляндія

Товар відправляється тільки транспортною заставою в розмірі вартості доставки в один бік. LiqPay , Банківська карта, Р/Рх. Безготівковий розрахунок для юр. осіб

Написати огляд
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання огляду

В цього товару немає оглядів.

💵 ОПЛАТА

Оплата при отриманні

 • Відправлення післяплатою Новою поштою тільки при транспортній заставі в розмірі доставки в одну сторону.
 • Інші перевізники тільки при повній оплаті.

Онлайн оплата

Ви можете сплатити товар без комісії на сайті своєю банківською карткою через систему Liq Pay Приват Банку

Оплата у магазині

Розрахунок готівкою в одному з наших магазинів.

Для юр.осіб

Оплата безготівкового розрахунку на банківський рахунок компанії ТОВ "Стандарт оіл" ЄДРПОУ 30171638

🚚 ДОСТАВКА

Нова Пошта

 • Доставка у відділення Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Шини тільки у вантажні відділення

Нова Пошта (поштомати)

 • Доставка до пошти Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Обмеження (40*60*30, вага до 20)

Делівері

 • Доставка у відділення Делівері.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера

Укрпошта

 • Доставка у відділення Укрпошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера

САТ

 • Доставка у відділення SAT.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера

Самовивіз зі складу (Одеса)

 • Час видачі товару з 9:20-16:20
 • Пн-Пт.

Самовивіз з магазину (Одеса)

Графік роботи: Пн - Нд: з 8.00 до 20.00

Товар доставляється в точку самовивозу протягом 2х робочих днів!

🕗 ТЕРМІНИ ВІДПРАВЛЕННЯ

 • Надсилання товару до 14:30.
 • Обробка замовлення в Пн-Пт з 9:00-16:30.
 • Вихідні-Сб-Нд.

ГАРАНТІЇ

 • Обмін та повернення протягом 14 днів
 • Гарантія від виробника * строк гарантії вказівок в описі товару.