По буднях с 9:00 до 17:00

Про нас

ТОВ «СТАНДАРТ-ОІЛ» функціонує на українському ринку мастильних матеріалів вже понад 20 років, будучи прямим імпортером масел Mobil™ в Україні. Протягом цього часу ми зарекомендували себе як надійний постачальник мастил Мобіл для багатьох стратегічних та великих підприємств України, серед яких майже всі порти України, найбільші агрохолдинги, розгалужені мережі СТО та АЗС, а також розповсюджені мережі роздрібних супермаркетів. На сьогодні наше підприємство є офіційним українським дистриб'ютором Exxon Mobil Petroleum & Chemical з реалізації мастильних матеріалів торгової марки Mobil для всіх механізмів (мастила Мобіл для двигунів, виробничого обладнання, сільськогосподарської техніки, автомобілів, елеваторів тощо).


Підтвердженням сталого попиту на моторну олію торгової марки Mobil серед українських власників автомобілів може служити існуюча найбільша в Україні мережа фірмових пунктів заміни олії «Mobil 1 Центр», яка активно розвивається за підтримки компанії ExxonMobil.


Наші цілі

Враховуючи, що наше підприємство безпосередньо імпортує продукцію Mobil із заводів виробника, а також власний логістичний дистриб'юційний комплекс, на сьогодні ми можемо запропонувати одну з найконкурентніших цін в Україні, що може стати додатковим аргументом для активної співпраці з нами. Компанія ТОВ «СТАНДАРТ-ОІЛ» докладає максимум зусиль для збільшення популярності продукції ТМ Mobil в Україні, у тому числі бере участь у низці маркетингових програм, виставок та галузевих семінарів.


Основна місія компанії – вирішення економічних завдань, завдань соціального розвитку та охорони навколишнього середовища, надаючи при цьому найкращі послуги та сервіс для споживачів мастильних матеріалів Мобіл.


З повагою, офіційний дистриб'ютор мастил та мастил Мобіл в Україні.

Повідомлення про файли Cookie

Цей сайт використовує файли cookie з метою підвищення зручності для користувача, а саме доповнення функціями соціальних мереж, статистичного аналізу та вибору сторонніх сервісів. Політика конфіденційності