По буднях с 9:00 до 17:00

Nokian Hakkapeliitta 8 215/50 R17 95T XL (ШИП) зимова шина

Виробники Nokian
Артикул: 1450
EAN: 6419440318394
MPN: 1450
3 600 ₴.
Немає
Nokian Hakkapeliitta 8 – чудове зчеплення, легкість обертання Nokian Tyres, експерт по шинам для складних кліматичних умов, представляє нову зимову шиповану шину Nokian Hakkapeliitta 8. Завдяки чудовому зчепленню Nokian Hakkapeliitta 8 справляється з будь-якими погодними умовами. Унікальна технолог...
Безкоштовна доставка
по Одесі
(Від 2х шт.)

Nokian Hakkapeliitta 8 – чудове зчеплення, легкість обертання

Nokian Tyres, експерт по шинам для складних кліматичних умов, представляє нову зимову шиповану шину Nokian Hakkapeliitta 8. Завдяки чудовому зчепленню Nokian Hakkapeliitta 8 справляється з будь-якими погодними умовами. Унікальна технологія шипування від компанії-творця зимових шин забезпечує небачене раніше зчеплення на льоду і снігу. Nokian Hakkapeliitta 8 прекрасно поводиться в екстремальних ситуаціях, відрізняється акустичним комфортом, легко обертається, економить витрату палива і знижує вплив на дорожню поверхню.

безпрецедентна безпека взимку, м'який дотик дороги

дослідження, проведене в країнах Північної Європи, показало, що водії цінують зимові шини в першу чергу за хороше зчеплення на снігу і льоду. Надійне зчеплення, безпека, приємне відчуття від водіння в цілому при мінливій зимовій погоді – це незмінні властивості зимових шин Nokian Hakkapeliitta. Основою для розробки шипованої шини Nokian Hakkapeliitta нового покоління стала шина Nokian Hakkapeliitta 7, презентована в 2009 році. Nokian Hakkapeliitta 7 є багаторазовою переможницею тестів і встановила своєрідний світовий рекорд в цій області: більше 30 виграних тестів в автомобільних журналах протягом 2009 – 2012 років.

Розробка нової зимової шини та її ретельне тестування – плід майже чотирирічних праць і творчих зусиль. Новинка Nokian Hakkapeliitta 8, як і її попередниця, має спрямований симетричний малюнок протектора, тобто має певний напрямок обертання. Тисячі зимових тестів підтверджують: спрямований і симетричний малюнок протектора є ідеальним вибором для шипованих шин, він дозволяє широко рознести шипування, що, в свою чергу, оптимізує зчеплення і акустичні характеристики.

– за нашим задумом справжня зимова шина повинна оптимально працювати в будь-яких кліматичних умовах, будь то рух по льоду, снігу або сльоти. Будучи піонерами шинної індустрії, ми хотіли довести, що безкомпромісне зчеплення і задоволення від водіння Сумісні. Nokian Hakkapeliitta 8 відкриває нову еру, в якій поєднуються абсолютна безпека взимку і мінімальний вплив на дорожнє покриття, − розповідає Юха Пірхонен, керівник відділу з розробки продукції концерну Nokian Tyres.

нова концепція шипування Nokian Eco Stud 8 – чудове зчеплення взимку

Розробка кращих в світі шипованих шин має на увазі ідеальне поєднання шипування, конструкції шини, дизайну протектора і гумової суміші. Шини також повинні пройти тривалі випробування в реальних умовах експлуатації. Поведінку шин Nokian Hakkapeliitta 8 тестували в екстремальних умовах>на випробувальному полігоні концерну Nokian Tyres в Івало за Полярним колом.

Революційна концепція шипування шин Nokian Hakkapeliitta 8 максимізує чудове зчеплення і знижує вплив на всі види дорожніх покриттів. Ошиповка виконана відповідно до нового законодавства, введеним в дію в Європі. Дія Закону поширюється на шиповані шини, вироблені після 1 липня 2013 року.

Нова концепція шипуванняNokianEco Stud 8 від компанії-творця зимових шин покращує безпеку і керованість зимових шин в екстремальних ситуаціях. КонцепціяNokianEco Stud 8 включає якірний шип нового покоління, форма фланця зменшує відхилення шипа, і пом'якшувальну «подушечку» під шипом – Eco Stud, виготовлену зі спеціальної м'якої гумової суміші. Цей шар покращує роботу шипа і пом'якшує контакт з дорогою. Ця інновація вже застосовувалася в інших зимових шинах Nokian Hakkapeliitta, але в шині Nokian Hakkapeliitta 8 товщина «подушечки» збільшена.

шипована шина Nokian Hakkapeliitta 8 володіє безпрецедентним зчепленням на льоду в поздовжньому і поперечному напрямку. Місце розташування кожного шипа оптимізовано за допомогою комп'ютерного моделювання. Шипи розподілені рівномірно по всій поверхні протектора. Таким чином, жоден з шипів не перекриває собою інший, забезпечуючи найкраще зчеплення з дорогою в будь-яких ситуаціях.

– У Nokian Hakkapeliitta 8 Дуже добре збалансовано поздовжнє і поперечне зчеплення на льоду, за рахунок цього поведінка шини передбачувано на слизькій дорозі і ожеледі. При хорошій амортизації продовжується термін експлуатації шипів, а також знижується рівень шуму, − пояснює Юха Пірхонен.

Nokian Hakkapeliitta 8 дбайливо впливає на поверхню дороги. вплив шини на дорожню поверхню в середньому на 12% менше, ніж того вимагає закон про шипування в країнах Північної Європи. Це рівень, до якого багато виробників тільки прагнуть.

спокій духу навіть в екстремальних ситуаціях

надійне кріплення шипа покращує якість зчеплення при гальмуванні. Nokian Hakkapeliitta 8 має Оновлене двошарове будова протектора (cap & base). Особливо міцна гумова суміш всередині протектора надійно блокує шип в шашці, стабілізує рух шини на сухій дорозі і забезпечує рівномірний знос шини.

різні інновації можуть бути відчутні водіями кожен день при водінні взимку. Прогресивна шипування і концепція Eco Stud 8 формують фантастичні якості зимового водіння: чудове зчеплення при гальмуванні і прискоренні, краща зносостійкість і, відповідно, душевний спокій автомобіліста.

всі шини Nokian Hakkapeliitta 8 шипуються на заводі-виробнику; це гарантує якість і працездатність шипів.

більше шашок протектора, більше чіткості і зчеплення

першокласне зимове зчеплення, зносостійкість і низький рівень шуму забезпечує симетричний малюнок протектора зі збільшеною кількістю шашок протектора. У Nokian Hakkapeliitta 8 шашок більше, ніж в її легендарній попередниці – зимовій шині Nokian Hakkapeliitta 7.

більша кількість шашок покращує зчеплення, а завдяки збільшеній кількості канавок в протекторі, краї ламелей краще чіпляються за сніг і лід при торканні з поверхнею дороги. Збільшена кількість шашок протектора забезпечує можливість найбільш точно і широко розмістити шипи в протекторі. Невеликий розмір шашок протектора знижує теплонагрев шини, а це впливає на збільшення пробігу і підвищення зносостійкості шини. Ця інновація також підкреслює екологічність моделі Nokian Hakkapeliitta 8 за рахунок зниження витрати палива і підвищення зносостійкості.

Шашки центральної частини протектора міцно з'єднані один з одним, що покращує жорсткість шини і підвищує стабільність поведінки. Протектор з глибокими канавками і відкриті плечові зони чудово самоочищаються від снігу і сльоти.

ефективність гальмування забезпечується гальмівними підсилювачами , які розміщені в задній частині шашок протектора. Зубчастий малюнок гальмівних підсилювачів збільшує площу захоплення, і покращує зчеплення з дорогою, особливо на сніговій поверхні.

Комфорт і стійкість на асфальті

поведінка нової шипованої шини легендарного сімейства Hakkapeliitta на чистому асфальті покращено завдяки новому дизайну протектора. діагональні закриті підтримуючі 3D ламелі в центральній частині протектора підсилюють конструкцію, що робить рух більш надійним. Завдяки діагональним ламелям шини швидко і точно відповідають на рух керма. У зовнішній частині плечових зон при торканні з дорогою блокуючі 3D-ламелі фіксують шашкові блоки, поєднуючи їх в одне ціле, що покращує прохідність в поворотах і маневрах на трасі.

новий жорсткий брекерний пакет дозволяє шині зберігати форму, не дивлячись на нерівності дороги. Більш комфортному водінню сприяють компоненти боковини, що поглинають удари, і вибір матеріалів, ефективно знижують рівень шуму, відчутний в салоні.

унікальна гумова суміш

для протектора шини Nokian Hakkapeliitta 8, орієнтованої для складних кліматичних умов, створили спеціальну гумову суміш. Вона стала результатом тривалої і кропіткої роботи. Головними складовими в зимовій гумовій суміші на основі кріосилану другого покоління Hakkapeliitta Cryo-silane Gen 2 є силіка, суріпна (різновид ріпаку) олія та натуральний каучук.

Сурепное масло служить каталізатором для з'єднання суміші при низьких температурах; воно стимулює взаємодію силіки і натурального каучуку, і покращує міцність гумової суміші на розрив. Більша кількість натурального каучуку в складі суміші ключовим чином впливає на властивості зчеплення в екстремальних умовах на зимовій дорозі.

Характеристики шины
Сезонність Зимові
Тип авто Легковий
Ширина шини 215
Профіль, % 50
Діаметр R17
Індекс швидкості T
Індекс навантаження 95
Шипи З шипами
Типорозмір 215/50 R17
Runflat Ні
Інформація про товар
Серия Hakkapeliitta 8
Артикул TS31839
Країна реєстрації бренду Фінляндія

Товар відправляється тільки транспортною заставою в розмірі вартості доставки в один бік. LiqPay , Банківська карта, Р/Рх. Безготівковий розрахунок для юр. осіб. 


Замовлення сумою менше ніж 400 грн. відправляються лише за повною оплатою.

Написати огляд
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання огляду

В цього товару немає оглядів.

 • Відправлення післяплатою Новою поштою тільки при транспортній заставі в розмірі доставки в одну сторону.
 • Інші перевізники тільки при повній оплаті.

Ви можете сплатити товар без комісії на сайті своєю банківською карткою через систему Liq Pay Приват Банку

Розрахунок готівкою в одному з наших магазинів.

Оплата безготівкового розрахунку на банківський рахунок компанії ТОВ "Стандарт оіл" ЄДРПОУ 30171638

 • Доставка у відділення Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Шини тільки у вантажні відділення
 • Доставка до пошти Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Обмеження (40*60*30, вага до 20)
 • Доставка у відділення Делівері.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Доставка у відділення Укрпошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Доставка у відділення SAT.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Час видачі товару з 9:20-16:20
 • Пн-Пт.

Графік роботи: Пн - Нд: з 8.00 до 20.00

Товар доставляється в точку самовивозу протягом 2х робочих днів!

 • Надсилання товару до 14:30.
 • Обробка замовлення в Пн-Пт з 9:00-16:30.
 • Вихідні-Сб-Нд.
 • Обмін та повернення протягом 14 днів
 • Гарантія від виробника * строк гарантії вказівок в описі товару.

Шини в такому типорозмірі

Найменування Ціна
Hankook I Cept Evo2 W320 215/50 R17 95V M+S Hankook I Cept Evo2 W320 215/50 R17 95V M+S 5 473 ₴.
Premiorri ViaMaggiore Z plus 215/50 R17 95H Premiorri ViaMaggiore Z plus 215/50 R17 95H 2 149 ₴.
Nokian Hakkapeliitta 8 215/50 R17 95T XL (ШИП) Nokian Hakkapeliitta 8 215/50 R17 95T XL (ШИП) 3 600 ₴.
Nokian Hakkapeliitta R2 215/50 R17 95RXL Nokian Hakkapeliitta R2 215/50 R17 95RXL 1 000 ₴.
Nokian Hakkapeliitta R3 215/50 R17 95RXL Nokian Hakkapeliitta R3 215/50 R17 95RXL 1 000 ₴.
Nokian Nordman 7 215/50 R17 95T XL (ШИП) Nokian Nordman 7 215/50 R17 95T XL (ШИП) 1 000 ₴.