По буднях с 9:00 до 17:00

Nokian Hakka Blue 3 SUV 215/65 R16 102 V XL літня шина

Виробники Nokian
Артикул: T432289
EAN: 6419440491172
MPN: T431618
4 122 ₴.
Немає
Нові літні шини NOKIAN TYRES Hakka® Blue 3 забезпечують відмінне зчеплення та комфорт у мінливу літню погоду Концерн Nokian Tyres представляє нові літні шини у преміальній лінійці Hakka - NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 та NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV, які забезпечують впевненість при керуванні в будь-як...
Безкоштовна доставка
по Одесі
(Від 2х шт.)

Нові літні шини NOKIAN TYRES Hakka® Blue 3 забезпечують відмінне зчеплення та комфорт у мінливу літню погоду Концерн Nokian Tyres представляє нові літні шини у преміальній лінійці Hakka - NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 та NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV, які забезпечують впевненість при керуванні в будь-яких літніх умовах, ефективно запобігаючи акваплануванню і дозволяючи автомобілю зупинятися точно і акуратно.


Шини NOKIAN TYRES Hakka Blue 3, розроблені для мінливої літньої погоди та складних дорожніх умов, поєднують безпеку в дощ та чіткість керування з ранньої весни до пізньої осені.


Шини NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV - це надійні стійкі шини для позашляховиків і кросоверів, що мають підвищену міцність і чудове зчеплення, що робить водіння легким і комфортним на різних дорожніх покриттях.


У сімействі літніх шин Hakka Blue 3 використовується унікальна концепція Dry Touch 3.0. Це технологічне рішення забезпечує NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 і NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV контрольоване зчеплення з дорогою і допомагає запобігти акваплануванню в поворотах і при маневрах на покритій водою або на порізаній коліями дорозі.


Шини сімейства Hakka Blue 3 спеціально створені для регіонів з мінливими погодними умовами і мають найкращий можливий рейтинг А зі зчеплення з мокрою дорогою (по євромаркуванню). Різниця в довжині гальмівної колії між шинами класу А та класу Е може досягати 18 метрів. Завдяки застосованим інноваціям шини сімейства Hakka Blue 3 забезпечують високий рівень комфорту в поїздках та майже повну відсутність шуму під час руху грубим асфальтом. Навіть на високих швидкостях керованість залишається стабільною та точною.NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 - підкорювач мокрих доріг


Модель NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 призначена для легкових сімейних автомобілів середнього розміру та спортивних автомобілів середньої потужності. Шини будуть випускатися в широкому асортименті в розмірах від 15 до 18 дюймів із рейтингами швидкості V (240 км/год) та W (270 км/год).


Згідно з дослідженням літніх шин, проведеному Nokian Tyres в 2020 році, найбільшими факторами ризику на дорозі влітку є обгін, високі швидкості, скорочення інтервалу між автомобілями, що рухаються, і аквапланування. Водії особливо звертають увагу на здатність шин забезпечити зчеплення та запобігти акваплануванню при сильному дощі, а також на акустичний комфорт у салоні автомобіля.


За словами менеджера з розробки продукції Nokian Tyres Ярно Ройтіо, нові шини NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 є найкращими у своєму класі за дощової погоди, забезпечують максимальну безпеку в мінливих літніх умовах. «Наша концепція Dry Touch 3.0 та нова гумова суміш, створена для грубих асфальтових доріг, забезпечують відмінну керованість у разі раптового дощу, а також на швидкісних автомагістралях. Зчеплення з дорогою залишається точним як при поворотах, так і зміні смуги руху».


Багаторічний досвід Nokian Tyres у розробці шин максимально використаний при розробці малюнка протектора та гумової суміші протектора нових шин. Гумова суміш протектора Cool Blue Hybrid містить ще більше силіки та нових типів полімерів, що дозволяє точно адаптуватися до змін температури. Гумова суміш залишається еластичною навіть при низькій температурі, покращуючи зчеплення, особливо в прохолодні дні ранньою весною та пізно восени. Нові шини чудово витримують навантаження на нерівних дорогах та вибоїнах та відрізняються підвищеною зносостійкістю.


NOKIAN TYRES Hakka Blue 3:


Акуратно і точно зупиняються на мокрій дорозі та ефективно запобігають акваплануванню.


· Чудове зчеплення на мокрій дорозі – найкращий рейтинг шин (А) згідно з євромаркуванням зі зчеплення на мокрій дорозі;


· Інтелектуальний дизайн канавок у концепції Dry Touch 3.0 прискорює відведення води. Забезпечують збалансовану керованість у будь-яких погодних умовах


· Відмінне зчеплення у широкому діапазоні температур;


· Оптимізована пляма контакту та новий склад гумової суміші Cool Blue Hybrid. Забезпечують комфорт та відсутність шуму навіть на грубих покриттях.


· Низький рівень шуму - технологія Silent MultiZone Design та Silent Groove Design


NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV – створені спеціально для позашляховиків


Розмірний ряд NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV включає шини у розмірі від 16 до 19 дюймів з індексами швидкості H (210 км/год) та V (240 км/год). Більшість розмірів мають маркування XL для максимально можливої вантажопідйомності.


Нові шини NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV поводяться стабільно і забезпечують керованість під час руху і в міському трафіку, і на гравійних дорогах, і на високошвидкісних шосе. Нові шини призначені для позашляховиків малого та середнього розміру, зберігають зчеплення та гарний рівень безпеки на мокрій дорозі навіть за серйозного рівня зношування. На додаток до концепції Dry Touch 3.0 у цій моделі шин застосовані інновації, спеціально створені для потужних позашляховиків. Міцна конструкція шини з подвійним текстильним кордом у поєднанні з боковинами, посиленими арамідним волокном , гарантує підвищену стійкість при ударах під час руху, запобігаючи порізам та пошкодженням. Видалячі каменів та спеціальні виступи в основних канавках дають додатковий захист. Грунтозачепи Off-Road Claws у плечовій ділянці шини забезпечують додаткове зчеплення, особливо важливе для масивних позашляховиків.


NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV:


Акуратно і точно зупиняються на мокрій дорозі та ефективно запобігають акваплануванню.


· Чудове зчеплення на мокрій дорозі - Кращий рейтинг шин (А) згідно з євромаркуванням зі зчеплення на мокрій дорозі;


· Інтелектуальний дизайн канавок у концепції Dry Touch 3.0 прискорює відведення води.


Забезпечують стабільну та комфортну керованість


· Оптимізована пляма контакту та новий склад гумової суміші Cool Blue Hybrid;


· Низький рівень шуму за рахунок технології Silent MultiZone Design та Silent Groove Design.


Демонструють надійні експлуатаційні характеристики як на асфальті, так і на бездоріжжі


· Підвищена довговічність – міцна конструкція та боковини з арамідним волокном захищають від ударів та порізів;


· Ґрунтозачепи та видалячі каменів забезпечують додаткове зчеплення та надійність при використанні на бездоріжжі.


Основні новації.


Dry Touch 3.0 концепції. Ефективне запобігання акваплануванню та відмінне зчеплення з дорогою.


Великий обсяг канавок разом із канавками Swoop Grooves та технологією Coanda скорочують гальмівний шлях на мокрій дорозі та запобігають акваплануванню.


Канавки Swoop Grooves. Запобігання акваплануванню.


Канавки особливої форми, розташовані на центральних ребрах, втягують воду та прискорюють її відтік між шиною та дорожньою поверхнею, спрямовуючи її до широких основних канавок.


Технологія Coanda. Запобігання акваплануванню.


Застосовується для прискорення відтоку води на внутрішньому плечі шини. Спеціальний вигин шашки протектора на внутрішньому плечі шини направляє відтік води з поздовжньої канавки в поперечну канавку і виводить її назовні.


Малюнок протектора Silent MultiZone Design. Акустичний комфорт


Спеціальний малюнок забезпечує нижчий рівень шуму та рівномірне зношування. Форма та розподіл блоків протектора на внутрішньому та зовнішньому плечах шини точно оптимізовані по колу шини. Це рішення усуває неприємний шум, роблячи керування більш комфортним і менш шумним, особливо по нерівному асфальту. Розподіл блоків також забезпечує більш рівномірне зношування.


Технологія Silent Groove Design. Акустичний комфорт Напівсферичні виїмки на стінках поперечних ребер, що нагадують візерунок на м'ячі для гольфу, знижують внутрішній і зовнішній шум від кочення автомобіля. Технологія також зменшує опір повітря та охолоджує поверхню шини, що, у свою чергу, підвищує її зносостійкість.


Боковини з арамідним волокном у шинах для позашляховиків NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV. Унікальний захист від ударів, вибоїн та порізів.


Легке та міцне арамідне волокно додано в гумову суміш боковини шини. Аналогічний матеріал використовується в аерокосмічній та оборонній промисловості.


Діагональні прямокутні ґрунтозачепи Off-Road Claws у шинах для позашляховиків NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV. Поліпшення зчеплення.


Спеціальні ґрунтозачепи на плечах шини покращують зчеплення з дорогою при розгоні та гальмуванні, не дозволяючи автомобілю втрачати керування на піщаних та м'яких дорожніх покриттях.


Видалити каміння у шинах для позашляховиків NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV. Підвищення терміну експлуатації.


Видальники каменів запобігають застряганню гострого каміння в протекторі і проникненню в його структуру. Вони забезпечують додатковий захист, запобігаючи пошкодженню конструкції, та збільшують термін служби шини.


Індикатор ступеня зношування протектора (DSI). Контроль безпеки.


Індикатор показує залишкову глибину канавок протектора у міліметрах. Найбільша з видимих цифр індикатора означає поточну глибину канавок протектора міліметрів.


Інформаційна ділянка. Контроль безпеки.


Для підвищення безпеки також служить інформаційна ділянка на боковині, де можна вказати тиск у шині та її розташування на автомобілі.

Характеристики шины
Сезонність Літні
Тип авто Позашляховик
Ширина шини 215
Профіль, % 65
Діаметр R16
Індекс швидкості V
Індекс навантаження 102
Шипи Без шипів
Типорозмір 215/65 R16
Runflat Ні
Інформація про товар
Серия Hakka Blue 3 SUV
Артикул T432289
Країна реєстрації бренду Фінляндія

Товар відправляється тільки транспортною заставою в розмірі вартості доставки в один бік. LiqPay , Банківська карта, Р/Рх. Безготівковий розрахунок для юр. осіб. 


Замовлення сумою менше ніж 400 грн. відправляються лише за повною оплатою.

Написати огляд
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання огляду

В цього товару немає оглядів.

 • Відправлення післяплатою Новою поштою тільки при транспортній заставі в розмірі доставки в одну сторону.
 • Інші перевізники тільки при повній оплаті.

Ви можете сплатити товар без комісії на сайті своєю банківською карткою через систему Liq Pay Приват Банку

Розрахунок готівкою в одному з наших магазинів.

Оплата безготівкового розрахунку на банківський рахунок компанії ТОВ "Стандарт оіл" ЄДРПОУ 30171638

 • Доставка у відділення Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Шини тільки у вантажні відділення
 • Доставка до пошти Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Обмеження (40*60*30, вага до 20)
 • Доставка у відділення Делівері.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Доставка у відділення Укрпошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Доставка у відділення SAT.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Час видачі товару з 9:20-16:20
 • Пн-Пт.

Графік роботи: Пн - Нд: з 8.00 до 20.00

Товар доставляється в точку самовивозу протягом 2х робочих днів!

 • Надсилання товару до 14:30.
 • Обробка замовлення в Пн-Пт з 9:00-16:30.
 • Вихідні-Сб-Нд.
 • Обмін та повернення протягом 14 днів
 • Гарантія від виробника * строк гарантії вказівок в описі товару.

Шини в такому типорозмірі

Найменування Ціна
Nokian Wetproof 1 215/65 R16 102H XL Nokian Wetproof 1 215/65 R16 102H XL 3 445 ₴.
Premiorri Solazo 215/65 R16 98H Premiorri Solazo 215/65 R16 98H 2 049 ₴.
Rosava Itegro 215/65 R16 98V Rosava Itegro 215/65 R16 98V 2 049 ₴.
Toyo Proxes CF2 215/65 R16 98H Toyo Proxes CF2 215/65 R16 98H 3 866 ₴.
Hankook Ventus Prime3 K125 215/65 R16 98H Hankook Ventus Prime3 K125 215/65 R16 98H 3 943 ₴.
Nokian Hakka Blue 2 SUV 215/65 R16 102V XL Nokian Hakka Blue 2 SUV 215/65 R16 102V XL 3 556 ₴.
Nokian Hakka Blue 3 SUV 215/65 R16 102 V XL Nokian Hakka Blue 3 SUV 215/65 R16 102 V XL 4 122 ₴.
Nokian Hakka Blue SUV 215/65 R16 102V XL Nokian Hakka Blue SUV 215/65 R16 102V XL 1 000 ₴.
Nokian Hakka Van 215/65 R16 109/107 T Nokian Hakka Van 215/65 R16 109/107 T 1 000 ₴.
Nokian Nordman S SUV 215/65 R16 98H Nokian Nordman S SUV 215/65 R16 98H 1 000 ₴.
Nokian Nordman S2 SUV 215/65 R16 98H Nokian Nordman S2 SUV 215/65 R16 98H 1 000 ₴.
Nokian Nordman SC 215/65 R16 109/107 T Nokian Nordman SC 215/65 R16 109/107 T 1 000 ₴.
Nokian Rotiiva AT 215/65 R16 102T XL Nokian Rotiiva AT 215/65 R16 102T XL 1 000 ₴.
Toyo Proxes S/T III 215/65 R16 102V XL Toyo Proxes S/T III 215/65 R16 102V XL 3 970 ₴.