По буднях с 9:00 до 17:00

Зимова шина Premiorri ViaMaggiore Z Plus 225/55 R16 H99 ROS000253

Виробники Premiorri
Артикул: ROS000253
Бонусні бали: Bonuses
1 000 ₴.
Немає
ViaMaggiore Z Plus - це нова нешипована шина, розроблена спеціально для суворих зим. При створенні моделі особливий акцент був зроблений на високе зчеплення з дорожнім покриттям в будь-яких погодних умовах. Ця універсальність досягається завдяки розділеному на три частини асиметричному малюнку проте...

ViaMaggiore Z Plus - це нова нешипована шина, розроблена спеціально для суворих зим. При створенні моделі особливий акцент був зроблений на високе зчеплення з дорожнім покриттям в будь-яких погодних умовах. Ця універсальність досягається завдяки розділеному на три частини асиметричному малюнку протектора, виготовленого з інноваційної гумової суміші, оптимізованої за полімерним складом, що зберігає еластичність протектора в умовах низьких температур. Зимова силіка, спеціально розроблена французькою компанією для даного типу шин, забезпечує максимальне зчеплення з засніженою і зледенілою поверхнею.

комбінований дизайн елементів протектора сприяє хорошій роботі в постійно мінливих дорожніх умовах. Зовнішня частина протектора забезпечує зчеплення на сухому асфальті, Середня — на льоду, а внутрішня — на снігу. Конструкція ламелей робить шину стійкою до аквапланування на мокрому асфальті, а блоки протектора, з'єднані перемичками, працюють на снігу подібно ланцюгах протиковзання. Новинка відрізняється поліпшеною амортизацією до бічних ударів і поліпшеним рівнем комфортабельного ходу за рахунок застосування нових матеріалів в каркасі. Її особливостями є:

збільшена довжина ламелей з більш гострими гранями; підвищена жорсткість бічних блоків, що збільшує стійкість в поворотах і при перестроюваннях.

ViaMaggiore Z Plus буде представлена в 16 типорозмірах з посадковим діаметром від 15 до 18 дюймів для легкових автомобілів і для автомобілів класу SUV.

поздовжні і поперечні канавки відводять воду з плями контакту шини з дорогою, запобігаючи виникненню ефекту аквапланування. Широкі канали між блоками протектора добре самоочищаються, дозволяючи самим блокам глибоко вдруковуватися в сніг і бруд до твердої поверхні дороги.

завдяки різним кутам розташування крайок зачеплення, три поздовжніх ребра, розділені похилими стрілоподібними канавками, дозволяють шині ефективно працювати в будь-яких ситуаціях: при розгоні, гальмуванні і проходженні поворотів.

за допомогою жорстких об'єднаних по дну канавок блоків, зовнішні ділянки протектора забезпечують поліпшене поперечне зчеплення шини при маневруванні, а також підсилюють тягу і точність управління на сухому дорожньому покритті.

змикаються 3D-Lock-Sphere ламелі підвищують жорсткість блоків протектора, роблячи рух автомобіля більш передбачуваним і безпечним на будь-яких покриттях. Об'ємна поверхня 3D ламелей дозволяє їм підтримувати один одного, забезпечуючи стійкість блоків до деформації. А завдяки комбінації різних кутів розташування ламелей поліпшується зчеплення і гальмування у всіх напрямках.

Характеристики шины
Сезонність Зимові
Тип авто Легковий
Ширина шини 225
Профіль, % 55
Діаметр R16
Індекс швидкості H
Індекс навантаження 99
Шипи Без шипів
Типорозмір 225/55 R16
Runflat Ні
Інформація про товар
Серия ViaMaggiore Z Plus
Артикул ROS000253

У зв'язку з воєнним становищем 100% передоплата. LiqPay , Банківська карта, Р/Рх. Безготівковий розрахунок для юр. осіб

Написати огляд
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання огляду

В цього товару немає оглядів.