По буднях с 9:00 до 17:00

Всесезонна шина Premiorri Vimero-Van 255/75 R16C 121/120R (ROS000236)

Виробники Premiorri
Артикул: ROS000236
Бонусні бали: Bonuses
1 000 ₴.
Немає
Нові всесезонні шини Premiorri Vimero-Van забезпечені традиційним для комерційних моделей шин ненаправленим симетричним дизайном, що сприяє підвищенню стійкості шини до ефекту аквапланування і скорочення довжини гальмівного шляху в мокрих умовах. малюнок протектора був спроектований таким чином, щоб...

Нові всесезонні шини Premiorri Vimero-Van забезпечені традиційним для комерційних моделей шин ненаправленим симетричним дизайном, що сприяє підвищенню стійкості шини до ефекту аквапланування і скорочення довжини гальмівного шляху в мокрих умовах.

малюнок протектора був спроектований таким чином, щоб він відповідав заданим характеристикам сучасних шин, а саме:

володів високими динамічними якостями і низьким шумообразованием; володів високою плавністю ходу і низьким опором коченню; забезпечував ідеальне поєднання високої мати з комфортабельністю; забезпечував паливну економічність і безпека на дорогах з будь-яким покриттям. важливе значення для експлуатаційних властивостей шини має жорсткість протектора. Причому, відмінність в жорсткості елементів є важливою умовою шин M + S.

різний розмір канавок і елементів малюнка протектора призначений для боротьби з резонансними явищами, здатними виникнути при русі автомобіля на високих швидкостях, що обумовлюють підвищений рівень шуму, дискомфорт і передчасний вихід шини з ладу.

доцільним є застосування шин Premiorri Vimero-Van (з маркуванням M+s) в період осені, весни, коли дорога покрита брудом і підталим снігом, а також в регіонах з м'якою зимою. Типорозмірний ряд шин Premiorri Vimero-Van представлений варіантами для колісних дисків 15 і 16 дюймів.

центральне ребро, розсічене виїмками, має монолітну форму, підтримує середню зону протектора, підвищує стійкість автомобіля і точність рульового управління при русі на високих швидкостях.

широкі окружні канавки призначені для швидкого відведення води, снігу, бруду назовні, ефективно запобігають акваплануванню шини, дозволяють досягти максимального контакту з поверхнею дороги при будь-яких погодних умовах.

елементи плечової зони розділені в поперечному напрямку ножовими прорізами різної глибини, які, не порушуючи жорсткості блокових виступів, дозволяють ефективно розбивати водяну плівку, покращуючи зчіпні властивості, скорочуючи гальмівний шлях і забезпечуючи більш ефективне гальмування.

зрізані краї блоків протектора сприяють більш рівномірному зносу шини, а також зниження рівня шуму.

Характеристики шины
Сезонність Всесезонні
Тип авто Легковантажний
Ширина шини 255
Профіль, % 75
Діаметр R16C
Індекс швидкості R
Індекс навантаження 121/120
Шипи Без шипів
Типорозмір 255/75 R16C
Runflat Ні
Інформація про товар
Серия Vimero Van
Артикул ROS000236

У зв'язку з воєнним становищем 100% передоплата. LiqPay , Банківська карта, Р/Рх. Безготівковий розрахунок для юр. осіб

Написати огляд
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання огляду

В цього товару немає оглядів.