По буднях с 9:00 до 17:00

Mobil SHC Cibus 150 20л
20 л

Mobil SHC Cibus 150 20л 4692

Виробники Mobil
Артикул: 4692
MPN: 4692
11 151 ₴.
У наявності
Оливи серії Mobil SHC Cibus™ є мастильними матеріалами з високими експлуатаційними характеристиками для гідравлічного обладнання, компресорів, зубчастих передач і підшипників, розроблені для забезпечення надійного захисту обладнання, тривалих термінів служби та надійної експлуатації в харчовій проми...

Оливи серії Mobil SHC Cibus™ є мастильними матеріалами з високими експлуатаційними характеристиками для гідравлічного обладнання, компресорів, зубчастих передач і підшипників, розроблені для забезпечення надійного захисту обладнання, тривалих термінів служби та надійної експлуатації в харчовій промисловості та при упаковці продуктів харчування та напоїв. Вони виготовлені із зареєстрованих в Управлінні з контролю за продуктами та ліками (FDA) та Національному Санітарному Фонді (NSF) базових вуглеводневих рідин та присадок. Поєднання природно високого індексу в'язкості та композиції присадок власної розробки дозволяє Оливим серії Mobil SHC Cibus забезпечувати високоефективні експлуатаційні характеристики у різноманітних умовах застосування при високих та низьких температурах, великих навантаженнях,

Оливи серії Mobil SHC Cibus відносяться до класу NSF H1 та відповідають вимогам Розділу 21 Зводу федеральних правил CFR 178.3570 Управління з нагляду за якістю продуктів харчування та лікарських засобів (США) для мастильних матеріалів, які можуть випадково вступити в контакт із харчовими продуктами. Крім того, Оливи серії Mobil SHC Cibus виробляються на підприємствах, сертифікованих за стандартом ISO 22000, які також відповідають вимогам ISO 21469, що допомагає забезпечити максимальний рівень якості готової продукції. Ці Оливи також придатні для приготування їжі відповідно до кошерних та халяльних вимог для різних віросповідань і надають інженерам-технологам максимальну гнучкість під час експлуатації. Ці продукти безбарвні,

Оливи серії Mobil SHC Cibus мають низький коефіцієнт тертя, що обумовлено молекулярною структурою використовуваних базових масел. В результаті цього забезпечується низьке рідинне тертя в зоні навантаження вузла, що змащується. В результаті знижуються робочі температури та підвищується ефективність роботи обладнання, що створює можливість зменшення споживання енергії. Ці ретельно розроблені олив сприяють продовженню термінів служби окремих деталей машин. Вони також справляються з роботою більш компактних типів обладнання. Крім того, композиція присадок, що використовується в цих оливах, підібрана з метою забезпечення надійного захисту від зносу, окисної стабільності, захисту від іржавіння та корозії навіть у вологому навколишньому середовищі та забезпечення високого ступеня чистоти системи.

Оливи серії Mobil SHC Cibus можуть використовуватись у гідравлічних системах, зубчастих передачах та редукторах, підшипниках та циркуляційних системах на всіх ділянках харчових виробництв. І можуть бути включені до Плану аналізу ризиків і критичних контрольованих точок (HACCP). Оливи Mobil SHC Cibus відповідають жорстким експлуатаційним вимогам виробників компонентів, у конструкціях яких використовуються різноманітні метали та матеріали, що дозволяє обмежитися у застосуванні для змащування лише однією серією продуктів. Оскільки Оливи серії Mobil SHC Cibus ефективні і мають реєстрацію NSF H1, вони можуть використовуватися як вище, так і нижче лінії обробки для того, щоб знизити інвентаризаційні витрати та ризик потрапляння мастил без реєстрації H1 в зони з високим ризиком забруднення.

За результатами статистично підтверджених польових та лабораторних випробувань мастильні матеріали серії Mobil SHC Cibus продемонстрували потенціал значного енергозбереження за рахунок своїх добрих показників тертя – 3,6% у редукторах* та 3,5% у гідравлічних системах**.

Mobil SHC Cibus 150-460 не підвищує вміст MOAH (ароматичних вуглеводнів мінеральних масел) у їжі, якщо застосовується відповідно до обмежень FDA 21CFR178.3570.

Особливості та переваги

Мастильні матеріали марки Mobil SHC відомі та цінуються у всьому світі за їх інновації та високоефективні експлуатаційні властивості. Ці розроблені на молекулярному рівні продукти на основі синтетичних базових олив символізують нашу постійну відданість використанню передових технологій для створення високоякісних мастильних матеріалів. Далеко не останньою з переваг є потенційна можливість підвищення ефективності роботи в порівнянні з мінеральними Оливими.

Оливи серії Mobil SHC Cibus надають такі особливості та потенційні переваги:

Особливості

Переваги та потенційні вигоди

Відповідають стандарту NSF H1

Можливе використання у харчовій промисловості при виробництві та упаковці продуктів харчування та напоїв.

Виготовляються на підприємствах, сертифікованих за стандартами ISO 22000 та ISO 21469

Забезпечує стабільну якість продукції шляхом незалежного контролю параметрів.

Високий індекс в'язкості.

Зберігають в'язкість та товщину плівки при високій температурі для забезпечення захисту обладнання

Визначні низькотемпературні експлуатаційні характеристики, включаючи низьке споживання енергії під час пуску

Висока несуча здатність

Забезпечують захист обладнання та сприяють продовженню його терміну служби.

Зводять до мінімуму незаплановані простої та продовжують міжремонтні періоди

Хороша сумісність із матеріалами ущільнень

Сприяють зниженню ризику витоку олив

Окислювальна стабільність

Забезпечує тривалий термін служби олив та допомагає збільшити термін експлуатації обладнання.

Ефективне відділення води та надійний захист від корозії

Надійно захищають робочі поверхні деталей, що змащуються, системи від корозії навіть при попаданні великих кількостей води.

Зберігають змащувальні властивості навіть після вимивання під високим тиском

Задовольняють багатьом ключовим вимогам обладнання

Можливість багатоцільового застосування – один продукт може замінити собою декілька.

Знижує необхідність великого асортиментного та складського запасу мастильних матеріалів та зменшує ризик помилкового застосування.

Застосування

Рекомендації щодо обігу та зберігання

Рекомендується зберігати Оливи серії Mobil SHC Cibus всередині приміщень та окремо від інших мастильних матеріалів, які не мають реєстрації за класом NSF H1. В ідеалі вони повинні зберігатися в окремій, спеціально виділеній та чітко позначеній зоні. Бочки та відра не повинні розміщуватись нижче або вище інших мастильних матеріалів, що не відповідають NSF H1. Нові упаковки з Оливими повинні бути без пошкоджень та з цілою пломбою. Слід записувати дату поставки, номер партії та дату закінчення терміну придатності. Слід записувати початкову дату відкриття пломби та використовувати вміст упаковки вчасно, допускаючи належне оновлення складських запасів. Після використання слід закривати отвори пакувальної ємності. Не слід повертати невикористану оливу у вихідну ємність. Для внутрішніх перевезень використовуйте спеціалізоване обладнання. У належних випадках слід забезпечити обладнання етикетками з правильним зазначенням найменування застосовуваного мастильного матеріалу NSF H1.

Перехід на інший мастильний матеріал

Хоча Оливи серії Mobil SHC Cibus можуть бути фізично сумісні з іншими оливами, що відповідають NSF H1 або звичайними продуктами на основі мінеральної олив, все ж таки змішування може знизити їх експлуатаційні характеристики і призвести до втрати властивостей, регламентованих у NSF H1. Тому рекомендується перед переходом від використання в системі олив, що не відповідає класу H1, до олив Mobil SHC Cibus або навіть для абсолютно нового обладнання зробити ретельне очищення та промивання системи для досягнення максимальних експлуатаційних характеристик та для забезпечення відповідності класу H1.

Застосування

Оливи серії Mobil SHC Cibus рекомендуються для використання у різноманітному гідравлічному обладнанні, компресорах, зубчастих передачах та підшипниках, що застосовуються у виробництві та упаковці їжі та напоїв, а також у фармацевтичній промисловості. Використання цих масел ефективно в багатьох сферах застосування, включаючи виробництво та обладнання з високою вартістю запчастин, технічного обслуговування, підтримки систем у чистоті та заміни Оливи.

- Оливи Mobil SHC Cibus 32, 46 і 68 являють собою рідини з високими експлуатаційними характеристиками, призначені для використання в гідравлічному обладнанні, циркуляційних системах, компресорах та вакуумних насосах

- Оливи серії Mobil SHC Cibus 100, 150, 220, 320 та 460 призначені для зубчастих передач, підшипників та циркуляційних систем

Відповідна програма аналізу відпрацьованого Оливи, така як Mobil Serv Lubricant Analysis компанії ExxonMobil, може використовуватися для контролю концентрації металевих частинок, що потрапляють в Олива в результаті зносу деталей, і отримання інформації про необхідні заходи.

Дозволено лише випадковий контакт із харчовими продуктами згідно з вимогами FDA 21CFR 178.3570

Оливи серії Mobil SHC Cibus відносяться до класу NSF H1 тільки для випадкового контакту з харчовими продуктами. Відповідно до вимог FDA 21CFR 178.3570, це означає, що кількість мастильного матеріалу, що потрапив у харчовий продукт, не повинна перевищувати 10 частинок на мільйон. Ці олив не повинні використовуватися як олив для безпосереднього контакту з харчовими продуктами.

Специфікації та схвалення

Продукція має такі схвалення:

MOBIL SHC CIBUS 32

MOBIL SHC CIBUS 46

MOBIL SHC CIBUS 68

MOBIL SHC CIBUS 100

MOBIL SHC CIBUS 150

MOBIL SHC CIBUS 220

MOBIL SHC CIBUS 320

MOBIL SHC CIBUS 460

Халяль (Halal)

X

X

X

X

X

X

X

X

Кошер та парі

X

X

X

X

X

X

X

X

Цей продукт відповідає наступним вимогам:

NSF H1

X

X

X

X

X

X

X

X

Продукція перевищує такі вимоги чи відповідає їм:

Прийняття Канадським агентством з інспекції харчових продуктів

X

X

X

X

DIN 51506:2017-08 VDL

X

X

X

X

DIN 51517-2:2018-09

X

DIN 51517-3:2018-09

X

X

X

X

DIN 51524-2:2017-06

X

X

X

X

Вимоги до випробування насоса Eaton 35VQ25 по Брошурі No. 03-401-2010, Rev 1

X

X

X

FDA 21 CFR 178.3570

X

X

X

X

X

X

X

X

Властивості та характеристики

Властивість

MOBIL SHC CIBUS 32

MOBIL SHC CIBUS 46

MOBIL SHC CIBUS 68

MOBIL SHC CIBUS 100

MOBIL SHC CIBUS 150

MOBIL SHC CIBUS 220

MOBIL SHC CIBUS 320

MOBIL SHC CIBUS 460

Клас

ISO 32

ISO 46

ISO 68

ISO 100

ISO 150

ISO 220

ISO 320

ISO 460

Корозія мідної пластини, 3 години при 100°С, ном.значення, ASTM D130

1B

1B

1B

1A

1A

1B

1B

1B

Щільність при 15°C, кг/л, ASTM D4052

0,843

0,846

0,851

0,839

0,843

0,843

0,854

0,856

Випробування стійкості до навантажень на шестерному стенді FZG, A/8.3/90, DIN ISO 14635-1

>12

>12

>12

Тест на протизадирні властивості на шестерному стенді FZG, А/8.3/90, стадія відмови, клас, DIN 51354

>13

Випробування протизадирних властивостей на стенді FZG, A/8.3/90, ISO 14635-1, стадія відмови

12

>13

>13

>13

Температура спалаху у відкритому тиглі Клівленда, °C, ASTM D 92

244

244

258

270

226

274

284

294

Кінематична в'язкість при 100°C, мм2/с, ASTM D445

5,8

7,9

10,4

14,6

20,7

24,5

32.7

43,6

Кінематична в'язкість при 40°C, мм2/с, ASTM D445

30,7

46,4

67,5

100

162

222

311

458

Температура застигання, ° C, ASTM D97

-51

-50

-47

-45

-21

-24

-42

-42

Захист від іржавіння, методика А, ASTM D 665

Задовільно

Задовільно

Задовільно

Задовільно

Задовільно

Задовільно

Задовільно

Задовільно

Індекс в'язкості, ASTM D2270

134

140

140

143

150

139

147

148

Характеристики оливи / мастила
В'язкість по SAE 150
Тип основи оливи Синтетичне
Ємність 20 л
Допуски ОЕМ Кошер, NSF H1, DIN 51517-3:2014-02, FDA 21 CFR 178.3570
Інформація про товар
Серия SHC Cibus
Артикул 150821
Категорія Індустріальні оливи
Країна реєстрації бренду Великобритания
Гарантія 14 днів

Товар відправляється тільки транспортною заставою в розмірі вартості доставки в один бік. LiqPay , Банківська карта, Р/Рх. Безготівковий розрахунок для юр. осіб. 


Замовлення сумою менше ніж 400 грн. відправляються лише за повною оплатою.

Написати огляд
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання огляду

В цього товару немає оглядів.

 • Відправлення післяплатою Новою поштою тільки при транспортній заставі в розмірі доставки в одну сторону.
 • Інші перевізники тільки при повній оплаті.

Ви можете сплатити товар без комісії на сайті своєю банківською карткою через систему Liq Pay Приват Банку

Розрахунок готівкою в одному з наших магазинів.

Оплата безготівкового розрахунку на банківський рахунок компанії ТОВ "Стандарт оіл" ЄДРПОУ 30171638

 • Доставка у відділення Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Шини тільки у вантажні відділення
 • Доставка до пошти Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Обмеження (40*60*30, вага до 20)
 • Доставка у відділення Делівері.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Доставка у відділення Укрпошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Доставка у відділення SAT.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Час видачі товару з 9:20-16:20
 • Пн-Пт.

Графік роботи: Пн - Нд: з 8.00 до 20.00

Товар доставляється в точку самовивозу протягом 2х робочих днів!

 • Надсилання товару до 14:30.
 • Обробка замовлення в Пн-Пт з 9:00-16:30.
 • Вихідні-Сб-Нд.
 • Обмін та повернення протягом 14 днів
 • Гарантія від виробника * строк гарантії вказівок в описі товару.
";