По буднях с 9:00 до 17:00

Mobil Glygoyle DRUM-M 320 208л 148817

Виробники Mobil
Артикул: 148817
MPN: 148817
144 539 ₴.
Немає
Мастильні матеріали серії Mobil Glygoyle™ є високоефективними мастилами для редукторів, підшипників і компресорів, які забезпечують високу ефективність змащування, а також тривалий термін служби Оливи та надійний захист обладнання. Ці повністю синтетичні поліалкіленгліколеві (ПАГ) мастильні матеріал...

Мастильні матеріали серії Mobil Glygoyle™ є високоефективними мастилами для редукторів, підшипників і компресорів, які забезпечують високу ефективність змащування, а також тривалий термін служби Оливи та надійний захист обладнання. Ці повністю синтетичні поліалкіленгліколеві (ПАГ) мастильні матеріали були розроблені для застосування у дуже жорстких умовах. Низька температура застигання забезпечує плинність при низьких температурах. Дані мастильні матеріали класів в'язкості від 150 до 1000 ISO зареєстровані відповідно до NSF H1, а також відповідають вимогам Розділу 21 федеральних правил CFR 178.3570 Управління з нагляду за якістю продуктів харчування та лікарських засобів США для мастильних матеріалів, які можуть випадково вступити в контакт з харчових продуктів.

- Високоефективні протизадирні властивості та захист від зносу відповідальних деталей та вузлів обладнання

- Високий рівень захисту відповідальних зубчастих передач від мікропіттингу

- Захист від іржавіння та корозії під час експлуатації

- Стійкість до піноутворення

- Ефективна змащувальна здатність, характерна для цього повністю синтетичного мастильного матеріалу

- Низький коефіцієнт тертя, що підвищує енергоефективність та знижує середню об'ємну температуру оливи та системи

- Дуже хороша термоокислювальна стабільність, що знижує утворення шламу та відкладень.

Продукти серії Mobil Glygoyle не підвищують вміст MOAH (ароматичних вуглеводнів мінеральних олив) у їжі, якщо застосовуються відповідно до обмежень FDA 21CFR178.3570.

Особливості та переваги

Серія повністю синтетичних масел Mobil Glygoyle була спеціально розроблена для застосування в редукторах та компресорах вуглеводневих газів та забезпечення більш високих експлуатаційних властивостей. У черв'ячних передачах робочі характеристики даних масел дозволяють передавати підвищений момент, що крутить, через редуктор, з одночасним зниженням його робочої температури, що призводить до збільшення терміну служби ущільнень, Оливи і редуктора. У газових компресорах обмежена розчинність вуглеводнів у оливах серії Mobil Glygoyle забезпечує зменшене розведення мастильного матеріалу та покращений захист обладнання.

Порівняння характеристик з мінеральними, синтетичними та поліалкіленгліколевими мастильними матеріалами:

Загальна інформація: Існують різні типи поліалкіленгліколевих базових олив. Їх властивості можуть відрізнятися залежно від сировини та технологічних процесів, що використовуються під час виробництва. Різні поліалкіленгліколеві оливи можуть відрізнятися одна від одної за такими характеристиками: коефіцієнт зчеплення (енергоефективність), теплопровідність, розчинність у вуглеводневих Оливих, схильність до поглинання води та низькотемпературні властивості.

Висока ефективність: Дослідники компанії ExxonMobil обрали поліалкіленгліколеві базові оливи, які забезпечують високий рівень енергоефективності. У поєднанні з покращеною теплопровідністю, яка приблизно на 10% перевищує теплопровідність мінеральних та поліальфаолефінових масел, це веде до зниження робочих температур та збільшення терміну служби деталей.

Широкий температурний діапазон: Оливи серії Mobil Glygoyle мають дуже високі індекси в'язкості в діапазоні від 170 для класу в'язкості ISO 68 до 285 для ISO 1000. За рахунок цього досягається широкий діапазон робочих температур, що перевищує аналогічні показники мінеральних і поліальфаолефінових мастил.

Захист від іржавіння: Мастильні матеріали на основі поліалкіленгліколей, які не змішуються з вуглеводневими оливами, мають схильність до більшого поглинання води. Оскільки існує можливість високого вмісту води в оливи, слід вживати заходів щодо захисту обладнання від іржавіння. Оливи серії Mobil Glygoyle успішно пройшли основні види випробувань на іржавіння, такі як ASTM D665A та випробування за методом Bethlehem Steel (частини A/B), а також отримали оцінку 0,0 при випробуваннях за методом DIN 51802 Emcor із застосуванням дистильованої води. Крім того, вони мають гарну сумісність з кольоровими металами з оцінкою 1B при випробуванні за стандартом ASTM D130. Оливи серії Mobil Glygoyle не рекомендуються до застосування в областях, де передбачається влучення солоної води.

Стійкість до піноутворення: Стійкість до піноутворення особливо важлива у герметизованих на весь термін служби редукторах. Мастила серії Mobil Glygoyle показують високі результати на всіх трьох етапах випробування на піноутворення за стандартом ASTM D 892.

Протизадирні/протизносні властивості: Правильне поєднання протизадирних та протизносних властивостей є особливо важливим для застосування в черв'ячних передачах з деталями з бронзи та інших кольорових металів. Мастильні матеріали серії Glygoyle демонструють ефективний протизадирний та протизносний захист з типовими показниками 12+ при проведенні випробування за стандартом DIN 51354-2 на протизадирні властивості на FZG-стенді, дуже низький знос обойми та ролика при випробуванні за стандартом DIN 58 та надійний захист від точкового фарбування з показниками 10 і вище під час проведення відповідного випробування за методом FVA 54 (ISO 320).

Особливості

Переваги та потенційні вигоди

Висока термічна та окислювальна стабільність, а також захист від зносу

Забезпечення надійного захисту зубчастих передач, що працюють в умовах екстремально високих навантажень

Підвищення продуктивності внаслідок збільшення терміну служби мастильного матеріалу, зниження планових та позапланових простоїв обладнання для зміни оливи

Зниження витрат на технічне обслуговування та заміну деталей

Низький коефіцієнт тертя та зчеплення

Поліпшення експлуатаційних характеристик зубчастих передач та зниження робочих температур оливи для зниження експлуатаційних (енерго-) витрат та збільшення терміну служби ущільнень

Висока теплопровідність

Зниження робочих температур у зубчастому зачепленні та в обсязі оливи за рахунок покращеного розсіювання тепла

Високий індекс в'язкості, низька температура застигання та відсутність парафінів

Легкість пуску завдяки плинності при низьких температурах – особливо важливо для успішної експлуатації обладнання у віддалених місцях

Дуже хороша стійкість до корозії та іржавіння

Високий захист обладнання навіть під час простоїв забезпечує тривалий термін його служби та безперебійний пуск, що дозволяє знизити трудовитрати та витрати на матеріали.

Можливість універсального застосування у промисловому устаткуванні

Можливість застосування меншого асортименту олив та зниження витрат на утримання складських запасів

Застосування

Мастила серії Mobil Glygoyle спеціально розроблені для змащування черв'ячних передач, особливо для тих, які експлуатуються у важких умовах, як у харчовій, так і в інших галузях промисловості. Продукти цього сімейства також зарекомендували себе як високоефективні мастильні матеріали для різних типів промислових редукторів та підшипників кочення, що працюють у жорстких умовах експлуатації. Крім того, низька змішуваність з вуглеводнями робить оливи нижчою в'язкості особливо ефективними при компримуванні вуглеводневих газів. При цьому в цих системах падіння в'язкості уповільнюється порівняно з компресорними Оливими на основі вуглеводнів.

Оливи серії Mobil Glygoyle застосовуються для змащування герметизованих на весь термін служби редукторів та важко навантажених черв'ячних передач, а також інших зубчастих передач, що застосовуються у різних промислових приводах; крім того, вони застосовуються для змащування підшипників ковзання та кочення та більшості типів компресорів.

Конкретні сфери застосування включають:

• Редуктори, що герметизуються на весь термін служби, особливо черв'якові передачі з високим передатним числом / низьким ККД

• Черв'якові передачі в такому підйомно-транспортному обладнанні як конвеєри та ескалатори, а також у приводах пресів, пакувальних машинах, лижних підйомниках, механізмах, що перемішують, і мішалках.

• Інші типи редукторів та підшипникові вузли у цементній, металообробній, харчовій та текстильній промисловості та у виробництві пластмас

• Компримування газів з використанням поршневих, ротаційних, гвинтових та відцентрових компресорів у робочих умовах, що виходять за межі можливостей інших синтетичних мастил та мінеральних масел

Вказівки щодо застосування

Мастильні матеріали на основі поліалкіленгліколю (ПАГ) мають високоефективні мастильні властивості, які обумовлені базовими поліалкіленгліколевими Оливими. Тим не менш, існують обмеження щодо сумісності мастильних матеріалів на основі поліалкіленгліколю з матеріалами ущільнень і покриттів, деякими легкосплавними матеріалами та іншими мастильними матеріалами. Перед застосуванням будь-якого мастильного матеріалу на основі ПАГ слід звернутися до виробника обладнання за конкретними рекомендаціями.

Сумісність з іншими мастильними матеріалами

Оливи серії Mobil Glygoyle несумісні з мінеральними оливами та більшістю інших синтетичних мастильних матеріалів. Крім того, залежно від конкретного типу поліалкіленгліколевої базової оливи вони можуть бути несумісні з поліалкіленгліколевими мастильними матеріалами іншого типу (наприклад, оливи серії Mobil Glygoyle No та серії Mobil Glygoyle ISO VG не змішуються). Оливи серії Mobil Glygoyle, як правило, не рекомендуються для застосування в системах, раніше заправлених мінеральними оливами або синтетичними мастилами на основі поліальфаолефінів. Більш того, рекомендується перевіряти сумісність при доливі Оливи серії Mobil Glygoyle або заміні на нього в системах, заправлених поліалкиленгліколевими мастилами; як правило, щоб уникнути змішування слід повністю злити раніше використовуване Олива,

При переході з мінеральної оливи або інших синтетичних продуктів на оливу серії Mobil Glygoyle дуже важливо ретельно очистити систему та промити її спеціальними рідинами перед заміною оливи. Докладнішу інформацію можна отримати у місцевого представника ExxonMobil.

Вода

Оливи серії Mobil Glygoyle, як і всі мастильні матеріали на основі ПАГ, є гігроскопічними та поглинають більше води, ніж мінеральні оливи чи синтетичні вуглеводні. Тому слід вжити особливих запобіжних заходів, щоб не допускати надмірної дії вологи на поліалкіленгліколеві оливи. Так як оливи мають високу відносну щільність, вода не опускається на дно резервуарів, а залишається зверху мастильного матеріалу.

Сумісність із ущільненнями

Мастильні матеріали на основі ПАГ несумісні з більшістю стандартних матеріалів ущільнень, що використовуються з мінеральними оливами або синтетичними вуглеводнями. Несумісні матеріали можуть сідати або набрякати, що викличе серйозні протікання або заклинювання ущільнення. При переході з мінеральної оливи або синтетичних вуглеводнів на оливу серії Mobil Glygoyle необхідно враховувати сумісність оливи із матеріалом ущільнень. Для використання з ПАГ зазвичай підходять фтор-каучук (FKM) та вінілметилсиліконовий каучук (VMQ). Можуть використовуватись матеріали на основі нітрил-бутадієнового каучуку, однак вони мають обмежений температурний діапазон. У будь-якому випадку, слід враховувати робочі умови та відмінності у властивостях еластомерів, що випускаються різними виробниками.

Легкосплавні матеріали

Оливи серії Mobil Glygoyle та мастильні матеріали на основі ПАГ добре підходять для застосування в редукторах, деталі та компоненти яких виготовлені з чорних та більшості кольорових матеріалів. При цьому не рекомендується застосовувати Оливи серії Mobil Glygoyle та мастильні матеріали на основі ПАГ з легкосплавними матеріалами, що містять алюміній або магній. Мастильні матеріали на основі ПАГ можуть призвести до підвищеного зношування при використанні з легкосплавними матеріалами такого типу. За додатковою інформацією необхідно звертатися до виробника обладнання.

Інші матеріали

Фарби, покриття та деякі пластмаси непридатні для використання з мастильними матеріалами на основі ПАГ. Зазвичай для використання як зовнішніх покриттів, що контактують з цим мастильним матеріалом, придатні двокомпонентні фарби (реактивні фарби, епоксидні смоли). В іншому випадку, на внутрішні поверхні, що контактують зі мастильним матеріалом, не повинно наноситися покриття. Покажчики рівня оливи, оглядові лючки тощо. повинні бути, бажано, виготовлені із натурального скла або поліамідних матеріалів. Інші прозорі пластмаси (наприклад, плексиглас) можуть втрачати свої корисні властивості та розтріскуватися під напругою.

Специфікації та схвалення

Ця продукція рекомендується для застосування там, де потрібні:

150

220

320

460

680

1000

Fives Cincinnati P-39

X

X

Цей продукт відповідає наступним вимогам:

150

220

320

460

680

1000

NSF H1

X

X

X

X

X

X

Продукція перевищує такі вимоги чи відповідає їм:

150

220

320

460

680

1000

DIN 51517-3:2018-09

X

X

X

X

X

FDA 21 CFR 178.3570

X

X

X

X

X

X

Властивості та характеристики

Властивість

68

100

150

220

320

460

680

1000

Клас

ISO 68

ISO 100

ISO 150

ISO 220

ISO 320

ISO 460

ISO 680

ISO 1000

Корозія мідної пластини, 24 години при 100 ° С, ном. значення, ASTM D130

1B

1B

1B

1B

1B

1B

1B

1B

Щільність при 15,6°C, г/см3, ASTM D4052

1,079

1,079

1,078

1,077

1,077

1,076

1,076

1,076

Випробування протизадирних властивостей на стенді FZG, A/8.3/90, ISO 14635-1, ступінь відмови.

10

12+

12+

12+

12+

12+

12+

12+

Температура спалаху у відкритому тиглі Клівленда, °C, ASTM D 92

265

265

265

265

265

265

265

260

Випробування на знос у 4-кульковій машині, діаметр плями зносу, 20 кг, 1800 об/хв, 1 година, 54°C, мм, ASTM D4172

0,4

0,4

0,4

0,4

0,4

0,4

0,4

0,4

Кінематична в'язкість при 100°C, мм2/с, ASTM D445

11,8

17,3

26,1

38,1

55,2

77,2

112

165

Кінематична в'язкість при 40°C, мм2/с, ASTM D445

68

100

150

220

320

460

680

1000

Температура застигання, ° C, ASTM D97

-30

-30

-33

-33

-33

-33

-33

-33

Захист від іржавіння, методика А, ASTM D 665

Задовільно

Задовільно

Задовільно

Задовільно

Задовільно

Задовільно

Задовільно

Задовільно

Індекс в'язкості, ASTM D2270

170

190

210

225

240

250

265

285

Характеристики оливи / мастила
В'язкість по SAE 320
Тип основи оливи Синтетичне
Ємність 208 л
Інформація про товар
Серия Glygoyle
Артикул 148817
Категорія Індустріальні оливи
Країна реєстрації бренду Великобритания
Гарантія 14 днів

Товар відправляється тільки транспортною заставою в розмірі вартості доставки в один бік. LiqPay , Банківська карта, Р/Рх. Безготівковий розрахунок для юр. осіб. 


Замовлення сумою менше ніж 400 грн. відправляються лише за повною оплатою.

Написати огляд
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання огляду

В цього товару немає оглядів.

 • Відправлення післяплатою Новою поштою тільки при транспортній заставі в розмірі доставки в одну сторону.
 • Інші перевізники тільки при повній оплаті.

Ви можете сплатити товар без комісії на сайті своєю банківською карткою через систему Liq Pay Приват Банку

Розрахунок готівкою в одному з наших магазинів.

Оплата безготівкового розрахунку на банківський рахунок компанії ТОВ "Стандарт оіл" ЄДРПОУ 30171638

 • Доставка у відділення Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Шини тільки у вантажні відділення
 • Доставка до пошти Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Обмеження (40*60*30, вага до 20)
 • Доставка у відділення Делівері.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Доставка у відділення Укрпошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Доставка у відділення SAT.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Час видачі товару з 9:20-16:20
 • Пн-Пт.

Графік роботи: Пн - Нд: з 8.00 до 20.00

Товар доставляється в точку самовивозу протягом 2х робочих днів!

 • Надсилання товару до 14:30.
 • Обробка замовлення в Пн-Пт з 9:00-16:30.
 • Вихідні-Сб-Нд.
 • Обмін та повернення протягом 14 днів
 • Гарантія від виробника * строк гарантії вказівок в описі товару.
";