По буднях с 9:00 до 17:00

Mobil Glygoyle 30 208л 123039

Виробники Mobil
Артикул: 123039
MPN: 123039
130 191 ₴.
Немає
Оливи Mobil Glygoyle™ 11, 22 і 30 являють собою мастильні матеріали з високими експлуатаційними характеристиками на основі поліалкіленгліколів (ПАГ), що забезпечують ефективне мастило зубчастих передач, підшипників та систем циркуляції при екстремально високих температурах. Ці Оливи стійкі до дестру...

Оливи Mobil Glygoyle™ 11, 22 і 30 являють собою мастильні матеріали з високими експлуатаційними характеристиками на основі поліалкіленгліколів (ПАГ), що забезпечують ефективне мастило зубчастих передач, підшипників та систем циркуляції при екстремально високих температурах. Ці Оливи стійкі до деструкції при зсувних навантаженнях, мають стійкість до термічного розкладання, окислення та утворення шламу та відкладень. До їх складу входить патентований комплекс присадок, що підвищує їх протизадирні та протизносні властивості, стійкість до корозії та іржавіння, що знижує піноутворення без погіршення властивостей, властивих Оливим на основі ПАГ.

Mobil Glygoyle 11, 22 та 30 мають дуже високі індекси в'язкості та дуже низькі температури застигання завдяки відсутності парафінів. Їхні коефіцієнти тертя та зчеплення (наприклад, на контактуючих робочих поверхнях зубчастих передач та підшипників) нижчі, ніж у мінеральних масел. Ці ефективні характеристики мастила у багатьох випадках сприяють зниженню робочих температур.

Mobil Glygoyle 11, 22 та 30 забезпечують високі робочі характеристики у жорстких виробничих умовах вже понад 25 років. Вони рекомендовані для застосування великими виробниками каландрів для виробництва пластмас, підшипників паперових машин, компресорів і зубчастих передач, і є кращими продуктами для низки жорстких умов експлуатації.

Особливості та переваги

Мастильні матеріали марки Mobil Glygoyle відомі та цінуються у всьому світі за їх новаторські та високоефективні експлуатаційні властивості. У оливах Mobil Glygoyle 11, 22 та 30 застосовуються спеціально відібрані синтетичні поліалкілетіленгліколеві продукти, розроблені на молекулярному рівні, що демонструє неухильне прагнення застосовувати передові технології для досягнення високих характеристик продукції. Ключовим фактором у розробці мастил Mobil Glygoyle 11, 22 та 30 стала тісна співпраця між нашими вченими та фахівцями в галузі застосування та провідними виробниками обладнання для того, щоб наші продукти мали високоефективні експлуатаційні характеристики в умовах безперервного вдосконалення конструкцій промислового обладнання.

Продукти Mobil Glygoyle розроблені насамперед для відповідальних високотемпературних вузлів різного промислового обладнання. Додаткові характеристики, такі як низьке тертя, зчеплення та поглинання газів ще більше розширили можливості їх застосування в промисловості. Оливи Mobil Glygoyle 11, 22 і 30 мають наступні характеристики та потенційні вигоди:

Особливості

Переваги та потенційні вигоди

Висока термічна стабільність та стійкість до окислення, стійкість до утворення шламу та відкладень.

Збільшення терміну служби мастильного матеріалу, підвищення обсягів виробництва, скорочення планових та непланових простоїв.

Зниження витрат на технічне обслуговування та заміну деталей.

Низький коефіцієнт тертя та зчеплення.

Зниження робочих температур, підвищення ККД обладнання, можливість зниження енергоспоживання та продовження терміну служби ущільнень.

Зведення до мінімуму мікропрослизування в підшипниках кочення для потенційного продовження терміну служби.

Дуже висока теплопровідність.

Сприяє зниженню робочої температури, продовжуючи термін служби мастила.

Плинність при низьких температурах

Прискорює прогрів при низьких температурах повітря, знижуючи споживання енергії та підвищуючи плавність роботи.

Зниження зношування зубів шестерень при високих температурах, як при контактах сталь-сталь, так і сталь-бронза.

Зниження експлуатаційних витрат за рахунок зменшення зносу, зниження робочої температури та більш плавної роботи.

Зниження абсорбції та зменшення зниження класу в'язкості через розчинення вуглеводневих газів під тиском.

Більш надійний захист масляної плівки та збільшення терміну експлуатації компресорів природного газу

Можливість універсального застосування у промисловому устаткуванні.

Можливість скорочення номенклатури продукції та витрат на підтримку запасів, зменшення ймовірності помилок при заміні мастила.

Застосування

Мастильні матеріали Mobil Glygoyle рекомендовані для застосування в жорстких умовах у всіх типах підшипників ковзання та кочення та в промислових закритих передачах з об'ємною температурою Оливи до 200º C. Конкретні сфери застосування:

• Каландри для виробництва пластмас, що працюють у жорстких умовах,

• Високотемпературні підшипники папероробних машин,

• Промислові закриті зубчасті передачі – циліндричні прямозубі, конічні та черв'якові,

• Поршневі та ротаційні компресори повітря, природного газу, СО2 та інших технологічних газів.

Вказівки щодо застосування

Мастильні матеріали на основі поліалкіленгліколю (ПАГ) мають високоефективні мастильні властивості, які обумовлені поліалкіленгліколевими базовими Оливими. Тим не менш, існують обмеження щодо сумісності мастильних матеріалів на основі поліалкіленгліколю з матеріалами ущільнень і покриттів, деякими легкосплавними матеріалами та іншими мастильними матеріалами. Перед застосуванням будь-якого мастильного матеріалу на основі ПАГ слід звернутися до виробника обладнання за конкретними рекомендаціями.

Сумісність з іншими мастильними матеріалами

Оливи Mobil Glygoyle 11, 22 и 30 несовместимы с минеральными Оливими и большинством других синтетических смазочных материалов. Кроме того, в зависимости от конкретного типа базовой жидкости ПАГ они могут быть несовместимы с другими смазочными материалами на основе ПАГ (например, Оливи Mobil Glygoyle 11, 22, 30 и Оливи серии Mobil Glygoyle ISO VG не смешиваются). Не рекомендуется применять Оливи Mobil Glygoyle 11, 22 и 30 в системах, ранее заполнявшихся минеральными Оливими или синтетическими смазками на основе ПАО. Рекомендуется также проверять совместимость при доливе или замене существующих смазочных материалов на основе ПАГ продуктами Mobil Glygoyle. Как правило, предпочтительно слить, промыть и снова заполнить систему, чтобы не допустить смешивания. При переходе на продукты Mobil Glygoyle с минерального или другого синтетического Оливи очень важно тщательно очистить систему и промыть ее соответствующей жидкостью до замены. Более подробную информацию можно получить у местного представителя ExxonMobil.

Вода

Мастила Mobil Glygoyle 11, 22 і 30, як і всі мастильні матеріали на основі ПАГ, є гігроскопічними і поглинають більше води, ніж мінеральні оливи або синтетичні вуглеводні. Відповідно, необхідно особливо стежити за тим, щоб не допускати надмірної дії вологи на оливи на основі ПАГ. Так як оливи мають високу відносну щільність, вода не опускається на дно резервуарів, а залишається зверху мастильного матеріалу.

Сумісність із ущільненнями

Мастильні матеріали на основі ПАГ несумісні з більшістю стандартних матеріалів ущільнень, що використовуються з мінеральними оливами або синтетичними вуглеводнями. Несумісні матеріали можуть сідати або набрякати, призводячи до серйозних витоків або заклинювання ущільнення. При переході з мінеральної оливи або синтетичних вуглеводнів на оливу Mobil Glygoyle 11, 22 або 30 необхідно враховувати сумісність оливи з матеріалом ущільнень. Для використання з ПАГ зазвичай підходять фтор-каучук (FKM) та вінілметилсиліконовий каучук (VMQ). Можуть використовуватись матеріали на основі нітрил-бутадієнового каучуку, однак вони мають обмежений температурний діапазон. У будь-якому випадку, слід враховувати робочі умови та відмінності у властивостях еластомерів, що випускаються різними виробниками.

Легкосплавні матеріали

Оливи Mobil Glygoyle 11, 22 і 30 та мастильні матеріали на основі ПАГ добре підходять для застосування в редукторах, деталі та компоненти яких виготовлені з чорних та більшості кольорових матеріалів. При цьому не рекомендується застосовувати продукти Mobil Glygoyle та мастильні матеріали на основі ПАГ з легкосплавними матеріалами, які містять алюміній або магній. Мастильні матеріали на основі ПАГ можуть призвести до підвищеного зношування при використанні з легкосплавними матеріалами такого типу. За додатковою інформацією необхідно звертатися до виробника обладнання.

Інші матеріали

Фарби, покриття та деякі пластмаси непридатні для використання з мастильними матеріалами на основі ПАГ. Зазвичай для використання як зовнішніх покриттів, що контактують з цим мастильним матеріалом, придатні двокомпонентні фарби (реактивні фарби, епоксидні смоли). В іншому випадку, на внутрішні поверхні, що контактують зі мастильним матеріалом, не повинно наноситися покриття. Переважно застосовувати покажчики рівня оливи, оглядові люки тощо. із натурального скла або поліамідних матеріалів. Інші прозорі пластмаси (наприклад, плексиглас) можуть втрачати свої корисні властивості та розтріскуватися під напругою.

Властивості та характеристики

Властивість

MOBIL GLYGOYLE 11

MOBIL GLYGOYLE 22

MOBIL GLYGOYLE 30

Корозія мідної пластини, 24 години при 100 ° С, ном. значення, ASTM D130

1B

1B

1B

Випробування протизадирних властивостей на стенді FZG, A/8.3/90, ISO 14635-1, ступінь відмови.

12+

12+

12+

Температура спалаху у відкритому тиглі Клівленда, °C, ASTM D 92

226

229

221

Випробування на піноутворення, послідовність I, стабільність, мл, ASTM D892

0

0

0

Випробування на піноутворення, послідовність I, схильність, мл, ASTM D892

5

5

5

Випробування на знос у 4-кульковій машині, діаметр плями зносу, мм, ASTM D4172

0,4

0,4

0,4

Кінематична в'язкість при 100°C, мм2/с, ASTM D445

11,5

25,1

30,9

Кінематична в'язкість при 40°C, мм2/с, ASTM D445

85

177

224

Температура застигання, ° C, ASTM D97

-45

-41

-41

Захист від іржавіння, методика А, ASTM D 665

Задовільно

Задовільно

Задовільно

Відносна щільність при 20°C/20°C, ASTM D1298

1,009

1,007

1,006

Характеристики олива / мастила
В'язкість по SAE 30
Тип основи оливи Синтетичне
Ємність 208 л
Інформація про товар
Серия Glygoyle
Артикул 123039
Категорія Індустріальні оливи
Країна реєстрації бренду Великобритания
Гарантія 14 днів

Товар відправляється тільки транспортною заставою в розмірі вартості доставки в один бік. LiqPay , Банківська карта, Р/Рх. Безготівковий розрахунок для юр. осіб

Написати огляд
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання огляду

В цього товару немає оглядів.

💵 ОПЛАТА

Оплата при отриманні

 • Відправлення післяплатою Новою поштою тільки при транспортній заставі в розмірі доставки в одну сторону.
 • Інші перевізники тільки при повній оплаті.

Онлайн оплата

Ви можете сплатити товар без комісії на сайті своєю банківською карткою через систему Liq Pay Приват Банку

Оплата у магазині

Розрахунок готівкою в одному з наших магазинів.

Для юр.осіб

Оплата безготівкового розрахунку на банківський рахунок компанії ТОВ "Стандарт оіл" ЄДРПОУ 30171638

🚚 ДОСТАВКА

Нова Пошта

 • Доставка у відділення Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Шини тільки у вантажні відділення

Нова Пошта (поштомати)

 • Доставка до пошти Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Обмеження (40*60*30, вага до 20)

Делівері

 • Доставка у відділення Делівері.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера

Укрпошта

 • Доставка у відділення Укрпошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера

САТ

 • Доставка у відділення SAT.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера

Самовивіз зі складу (Одеса)

 • Час видачі товару з 9:20-16:20
 • Пн-Пт.

Самовивіз з магазину (Одеса)

Графік роботи: Пн - Нд: з 8.00 до 20.00

Товар доставляється в точку самовивозу протягом 2х робочих днів!

🕗 ТЕРМІНИ ВІДПРАВЛЕННЯ

 • Надсилання товару до 14:30.
 • Обробка замовлення в Пн-Пт з 9:00-16:30.
 • Вихідні-Сб-Нд.

ГАРАНТІЇ

 • Обмін та повернення протягом 14 днів
 • Гарантія від виробника * строк гарантії вказівок в описі товару.