По буднях с 9:00 до 17:00

Mobil Rarus 829 208л 151710

Виробники Mobil
Артикул: 151710
MPN: 151710
151 672 ₴.
Немає
Продукти серії Mobil Rarus™ 800 є високоефективними Оливими для повітряних компресорів, призначені, головним чином, для змащування поршневих повітряних компресорів, що працюють у важких умовах експлуатації. Однак, не рекомендується застосовувати ці продукти в компресорах подачі повітря для дихання. ...

Продукти серії Mobil Rarus™ 800 є високоефективними Оливими для повітряних компресорів, призначені, головним чином, для змащування поршневих повітряних компресорів, що працюють у важких умовах експлуатації. Однак, не рекомендується застосовувати ці продукти в компресорах подачі повітря для дихання. Дані мастильні матеріали відповідають жорстким вимогам більшості виробників компресорів або перевершують їх. До їх складу входять спеціально підібрані синтетичні базові олив та високотехнологічна система присадок, яка забезпечує надійний захист обладнання та надійність компресорів. Оливи серії Mobil Rarus 800 забезпечують надійний захист від зносу та стійкість до окислення та термічного розкладання. Мастильні матеріали серії Mobil Rarus 800 значно знижують небезпеку пожежі та вибуху. Вони практично виключають утворення відкладень та характеризуються високою температурою самозаймання, що підвищує ефективність та безпеку. Їхня ефективна водовідокремлююча здатність зменшує проблеми, пов'язані з утворенням емульсій та винесенням у встановлені нижче потоком трубопроводи та обладнання. Ці мастильні матеріали рекомендовані чи схвалені багатьма провідними виробниками компресорів.

Особливості та переваги

Застосування мастил серії Mobil Rarus 800 може забезпечити більш високу чистоту компресорів та зменшити обсяг відкладень, завдяки чому збільшується тривалість міжремонтного інтервалу. Термоокислювальна стабільність дозволяє безпечно збільшувати термін служби, не допускаючи при цьому утворення шламу та відкладень. Оливи серії Mobil Rarus 800 мають високоефективні протизносні та антикорозійні властивості завдяки чому збільшується термін служби обладнання та підвищуються його експлуатаційні характеристики.

Особливості Переваги та потенційні вигоди
Високоефективні синтетичні базові олив. Значна перевага в експлуатаційних характеристиках у порівнянні з мінеральними оливами. Підвищена безпека.
Знижене утворення золи та нагару. Поліпшені експлуатаційні показники клапанів. Зниження утворення відкладень у лініях нагнітання. Зниження пожежо- та вибухонебезпечності в системах нагнітання. Поліпшені експлуатаційні характеристики компресорів.
Чудова термоокислювальна стабільність. Збільшений термін служби олив. Збільшений термін служби фільтрів. Скорочення витрат за технічне обслуговування.
Здатність витримувати високі навантаження. Зменшення зносу кілець, циліндрів, підшипників та зубчастих передач.
Чудова здатність до водовідділення. Найменший винесення в розташоване нижче за технологічним потоком обладнання. Зменшення утворення шламу в картерах та на лініях нагнітання. Зменшення забиття фільтрів-коагуляторів. Зниження ймовірності утворення емульсії.
Ефективний захист від іржавіння та корозії. Покращений захист клапанів та зниження зносу поршневих кілець та циліндрів.

Застосування

Оливи серії Mobil Rarus 800 рекомендовані для застосування в одноступінчастих та багатоступінчастих повітряних компресорах, проте їх застосування не рекомендовано у повітряних компресорах подачі повітря для дихання. Дані олив особливо ефективні при безперервній роботі в умовах високих температур, коли температура нагнітання досягає 200°C. Вони придатні для поршневого та ротаційного обладнання, причому менш в'язкі сорти застосовуються головним чином у ротаційних компресорах. Мастила серії Mobil Rarus 800 рекомендовані до застосування в компресорах, де раніше спостерігалося підвищене розкладання олив, незадовільна робота клапанів або утворення відкладень. Ці олив сумісні з усіма металами, що використовуються в конструкції компресора, та з мастильними матеріалами на основі мінеральних масел, однак змішання може погіршити їх експлуатаційні характеристики. Оливи серії Mobil Rarus 800 сумісні з ущільненнями, виготовленими з наступних матеріалів: фторовані вуглеводні, силікон, фторсилікон, полісульфід, Вітон, тефлон і нітрил-бутадієновий каучук буна-н з високим вмістом нітрилу (більше 36% акрилонітрилу). Не рекомендується застосування з такими матеріалами, як нітрил-бутадієновий каучук буна-N (NBRN) з низьким вмістом нітрилу (менше 30% акрилонітрилу), натуральні та бутилові каучуки, неопрен, поліакрилат, стирол/бутадієн та хлорсульфонований поліетилен. тефлон і нітрил-бутадієновий каучук буна-н з високим вмістом нітрилу (понад 36% акрилонітрилу). Не рекомендується застосування з такими матеріалами, як нітрил-бутадієновий каучук буна-N (NBRN) з низьким вмістом нітрилу (менше 30% акрилонітрилу), натуральні та бутилові каучуки, неопрен, поліакрилат, стирол/бутадієн та хлорсульфонований поліетилен. тефлон і нітрил-бутадієновий каучук буна-н з високим вмістом нітрилу (понад 36% акрилонітрилу). Не рекомендується застосування з такими матеріалами, як нітрил-бутадієновий каучук буна-N (NBRN) з низьким вмістом нітрилу (менше 30% акрилонітрилу), натуральні та бутилові каучуки, неопрен, поліакрилат, стирол/бутадієн та хлорсульфонований поліетилен. Продукти серії Mobil Rarus 800 не надають небажаного впливу на Оливастійкі фарби, проте не рекомендується допускати їх контакт з лаками, ПВХ та акриловими фарбами. Наступні типи компресорів показали високі експлуатаційні характеристики під час використання масел серії Mobil Rarus 800:

 • Усі типи повітряних компресорів, особливо рекомендується застосування поршневих повітряних компресорів.
 • Агрегати, що експлуатуються у жорстких умовах.
 • Багатоступінчасті агрегати, у яких раніше спостерігалося підвищене розкладання олив внаслідок застосування продуктів на мінеральній основі.
 • Можуть використовуватися для змащування циліндрів та картерів.
 • Компресорні системи з відповідальними редукторними та підшипниковими вузлами.
 • Стаціонарні та мобільні компресори.

Типові характеристики

Серія Mobil Rarus 800 824 827 829
Клас в'язкості за ISO 32 100 150
В'язкість кінематична, ASTM D445
сСт при 40°C 29,5 107,5 158
сСт при 100°C 5,5 10,12 13,2
Індекс в'язкості, ASTM D 2270 127 66 70
Загальне кислотне число, ASTM D 974, мг KOH/г 0,06 0,15 0,14
Корозія мідної пластини, ASTM D130, 3 години при 121º C 1B 1B 1B
Захист від іржавіння, методика А, ASTM D 665 Задовільно Задовільно Задовільно
Піноутворення, послідовність I, ASTM D 892 10/0 10/0 50/0
Температура застигання, ASTM D 97, ºC -54 -36 -40
Температура спалаху, °C, ASTM D 92 244 270 270
Характеристики олива / мастила
В'язкість по SAE 150
Тип основи оливи Синтетичне
Ємність 208 л
Інформація про товар
Серия Rarus
Артикул 151710
Категорія Індустріальні оливи
Країна реєстрації бренду Великобритания
Гарантія 14 днів

Товар відправляється тільки транспортною заставою в розмірі вартості доставки в один бік. LiqPay , Банківська карта, Р/Рх. Безготівковий розрахунок для юр. осіб

Написати огляд
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання огляду

В цього товару немає оглядів.

💵 ОПЛАТА

Оплата при отриманні

 • Відправлення післяплатою Новою поштою тільки при транспортній заставі в розмірі доставки в одну сторону.
 • Інші перевізники тільки при повній оплаті.

Онлайн оплата

Ви можете сплатити товар без комісії на сайті своєю банківською карткою через систему Liq Pay Приват Банку

Оплата у магазині

Розрахунок готівкою в одному з наших магазинів.

Для юр.осіб

Оплата безготівкового розрахунку на банківський рахунок компанії ТОВ "Стандарт оіл" ЄДРПОУ 30171638

🚚 ДОСТАВКА

Нова Пошта

 • Доставка у відділення Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Шини тільки у вантажні відділення

Нова Пошта (поштомати)

 • Доставка до пошти Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Обмеження (40*60*30, вага до 20)

Делівері

 • Доставка у відділення Делівері.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера

Укрпошта

 • Доставка у відділення Укрпошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера

САТ

 • Доставка у відділення SAT.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера

Самовивіз зі складу (Одеса)

 • Час видачі товару з 9:20-16:20
 • Пн-Пт.

Самовивіз з магазину (Одеса)

Графік роботи: Пн - Нд: з 8.00 до 20.00

Товар доставляється в точку самовивозу протягом 2х робочих днів!

🕗 ТЕРМІНИ ВІДПРАВЛЕННЯ

 • Надсилання товару до 14:30.
 • Обробка замовлення в Пн-Пт з 9:00-16:30.
 • Вихідні-Сб-Нд.

ГАРАНТІЇ

 • Обмін та повернення протягом 14 днів
 • Гарантія від виробника * строк гарантії вказівок в описі товару.