По буднях с 9:00 до 17:00

Шини в такому типорозмірі

manufacturer Серия Типорозмір Індекс навантаження Індекс швидкості Доступність Ціна Кількість Сума
Rosava SnowGard -VAN 225/70 R15C 112/110R Rosava Snowgard-Van 225/70 R15C 112/110 R У наявності 2 846 ₴.
2 846 ₴.
Kumho PorTran CW51 225/70 R15C 112R Kumho PorTran CW51 225/70 R15C 112 R У наявності 4 435 ₴.
4 435 ₴.

Nokian Hakkapeliitta CR3 225/70 R15C 112/110 (115N)R зимова шина

Виробники Nokian
Артикул: T429099
EAN: 6419440290997
MPN: T432315
1 000 ₴.
Немає
Нова фрикційна зимова шина скандинавського типу Nokian Hakkapeliitta CR3 розроблена для використання на легких вантажівках і мікроавтобусах. Вона забезпечує чудове зчеплення і комфортне водіння взимку. Ця міцна шина від Nokian Tyres економить паливо як на слизьких міських перехрестях, так і в дорозі...
Безкоштовна доставка
по Одесі
(Від 2х шт.)

Нова фрикційна зимова шина скандинавського типу Nokian Hakkapeliitta CR3 розроблена для використання на легких вантажівках і мікроавтобусах. Вона забезпечує чудове зчеплення і комфортне водіння взимку. Ця міцна шина від Nokian Tyres економить паливо як на слизьких міських перехрестях, так і в дорозі на засніжених заміських дорогах. На додаток до низького опору кочення технічні рішення торкнулися керованість на льоду, снігу і мокрих дорогах, що також впливає на безпеку і високо цінується професійними водіями. Зчеплення на льоду нової фрикційної легковантажної шини максимально посилено за допомогою концепції Nokian Cryo Crystal, яка також використовується в гумовій суміші протектора шини Nokian Hakkapeliitta R2.

Шина Nokian Hakkapeliitta CR3 пропонує надійну продуктивність для водіїв у країнах зі складними дорожніми умовами. Широкий вибір типорозмірів, спеціально створених для сучасних автомобілів, включає 20 продуктів з діаметром колеса від 14 до 17 дюймів. У новому сімействі шин використовується один малюнок протектора як для більш легких, так і для більш важких транспортних засобів. Nokian Hakkapeliitta CR3 доступна кінцевим споживачам з осені 2014 року. концепція NOKIAN CRYO CRYSTAL максимально підсилює зчеплення взимку

Характеристики безпеки Nokian Hakkapeliitta CR3, яка відчуває себе як вдома в складних кліматичних умовах, були ще більш поліпшені за рахунок використання гумової суміші нового покоління, нового малюнка протектора і концепції Nokian Cryo Crystal, яка забезпечує оптимальне поздовжнє і поперечне зчеплення.

у гумову суміш додані тверді екологічно безпечні частинки, за формою нагадують багатогранні кристали, для поліпшення зчеплення на льоду за рахунок кращого контакту з поверхнею. Частинки працюють як мікроскопічні вбудовані шипи, створюючи жорсткі краї зчеплення в шарі гуми. Чуйне відчуття водіння і чудове зчеплення зберігаються і в міру зносу шини. З кожним новим кілометром пробігу екологічні частинки, розподілені в товщі протектора, виходять на поверхню протектора і дають шині такий необхідний резерв зчеплення.

Шашки протектора в плечових зонах Nokian Hakkapeliitta CR3 забезпечені ламелями-насосами, які видаляють воду з плями контакту, гарантуючи стабільне і впевнене зчеплення. Запатентовані ламелі-насоси ще більше покращують зчеплення на мокрій і крижаній поверхнях.

нова спеціальна гумова суміш покращує зчеплення і зносостійкість

Концепція Nokian Cryo Crystal забезпечує зчеплення на льоду, яке високо цінується користувачами нешипованих шин, і формує прекрасне поєднання з зносостійкої зимової гумової сумішшю. Нова зимова гумова суміш з силікою, адаптована для активної експлуатації на легких вантажівках, стабільно працює при різних температурах і знижує опір коченню, що дозволяє економити паливо. Гумова суміш створює виключно хороше зчеплення на льоду, снігу і мокрій дорозі і збільшує зносостійкість шини в мінливих умовах.

ламелі в шашках протектора активно працюють незалежно від зчеплення і температури. Крім натурального каучуку і силіки в гумову суміш також додано рапсове масло для додаткового зчеплення і посилення міцності гуми на розрив. Це означає, що шини можуть витримати тісний контакт, наприклад, з гострими каменями.

стабільна стійкість руху

ідеальне зчеплення і характерна для шин Nokian Hakkapeliitta збалансована керованість підтримані великою групою випробуваних і перевірених рішень. Агресивний спрямований малюнок протектора покритий сіткою частих ламелей. Широкі окремі ламелі забезпечують необхідне зчеплення з поверхнею, що має особливе значення для фрикційних шин на мокрому льоду.

Об'єднане центральне ребро і грані центральної частини нового малюнка протектора сприяють стабільній стійкості руху. Такий малюнок протектора також менш схильний до зносу, що позитивно позначається на більшому терміні служби шини, так як зимові шини, встановлені на провідних колесах, в першу чергу зношуються в центральній частині протектора.

ретельно продумана і випробувана геометрія шашок протектора забезпечує чудову керованість навіть на грубих дорогах. Чуйна керованість також допомагає водієві спостерігати за будь-якими змінами і вчасно реагувати.

На додаток до малюнка протектора зразково стабільна і тиха керованість економічної шини Nokian Hakkapeliitta CR3 заснована на міцній конструкції шини. Неймовірно міцна, нова подвійна конструкція сталевого брекера може витримувати інтенсивну експлуатацію і надійно переносити підвищене навантаження.

новий більш гнучкий сталевий брекер був доопрацьований для забезпечення більшої надійності конструкції і дозволяє шині зберігати свої сучасні характеристики довше, ніж раніше. Також новий сталевий брекер знижує опір коченню для більшої економії палива. Новий сталевий брекер також знижує нагрівання шини, що ще більше покращує зносостійкість.

Більше безпеки і комфорту

індикатори на поверхні протектора забезпечують більше комфорту і безпеки. Індикатор ступеня зносу протектора DSI, розроблений і запатентований Nokian Tyres, показує залишкову глибину протектора в міліметрах. Цифри стираються в міру зносу шини. Індикатор зносу протектора є на всіх зимових шинах Nokian Tyres. Зимовий індикатор безпеки WSI у вигляді сніжинки додатково показує безпеку експлуатації шин взимку. Символ сніжинки зникає, якщо залишкова глибина протектора менше 4мм.

інформація про місцезнаходження і тиску в шині міститься на інформаційній ділянці на боковині шини. При монтажі можна вписати рівень тиску і місце розташування шини на інформаційній ділянці. Безпека ще більш підвищена завдяки можливості вказати момент затягування болтів.

NOKIAN HAKKAPELIITTA CR3 - КОМФОРТ для професіоналів

прекрасне зчеплення взимку гідна зносостійкість, тиха шина екологічна шина, дозволяє економити паливо

основні інновації:

Концепція Nokian Cryo Crystal. Першокласне зчеплення взимку, більш чуйна керованість. У гумову суміш додані жорсткі частинки, за формою нагадують багатогранні кристали, для поліпшення зчеплення на льоду за рахунок кращого контакту з поверхнею.

ламелі-насоси. Більше зчеплення на мокрій і крижаній поверхні. Кишенькові ламелі-насоси в плечовій зоні видаляють вологу з дорожньої поверхні, забезпечуючи стабільність і впевненість зчеплення. Запатентовані ламелі-насоси покращують зчеплення на мокрій і крижаній поверхнях.

нова гумова суміш з силікою. Більше безпеки та економії палива. Зимова гумова суміш оптимізована для активного використання, працює безпечно в широкому діапазоні температур і зменшує опір коченню. Гумова суміш забезпечує і виняткове зчеплення на льоду, снігу і мокрих дорогах, і чудову зносостійкість. Крім натурального каучуку і силіки гумова суміш містить рапсове масло для додаткового зчеплення на льоду і посилення міцності на розрив.

сітка частих ламелей і широкі окремі ламелі. Оптимальне зчеплення і керованість. Агресивний малюнок протектора покритий сіткою частих ламелей. Окремі ширші ламелі надають більше зчеплення з поверхнею, що особливо важливо для фрикційних шин на мокрому льоду.

нова конструкція сталевого брекера. Стабільність водіння і зносостійкість. Стабільна і тиха керованість заснована на міцній структурі на додаток до малюнка протектора. Максимально посилена подвійна структура сталевого корду може надійно переносити високі навантаження. Новий більш гнучкий сталевий брекер був доопрацьований для забезпечення більшої надійності конструкції і дозволяє шині зберігати свої сучасні характеристики довше, ніж раніше. Також новий сталевий брекер знижує опір коченню для більшої економії палива.

Характеристики шины
Сезонність Зимові
Тип авто Легковий
Ширина шини 225
Профіль, % 70
Діаметр R15C
Індекс швидкості R
Індекс навантаження 112/110
Шипи Без шипів
Типорозмір 225/70 R15C
Runflat Ні
Інформація про товар
Серия Hakkapeliitta CR3
Артикул T429099
Країна реєстрації бренду Фінляндія

Товар відправляється тільки транспортною заставою в розмірі вартості доставки в один бік. LiqPay , Банківська карта, Р/Рх. Безготівковий розрахунок для юр. осіб. 


Замовлення сумою менше ніж 400 грн. відправляються лише за повною оплатою.

Написати огляд
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання огляду

В цього товару немає оглядів.

 • Відправлення післяплатою Новою поштою тільки при транспортній заставі в розмірі доставки в одну сторону.
 • Інші перевізники тільки при повній оплаті.

Ви можете сплатити товар без комісії на сайті своєю банківською карткою через систему Liq Pay Приват Банку

Розрахунок готівкою в одному з наших магазинів.

Оплата безготівкового розрахунку на банківський рахунок компанії ТОВ "Стандарт оіл" ЄДРПОУ 30171638

 • Доставка у відділення Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Шини тільки у вантажні відділення
 • Доставка до пошти Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Обмеження (40*60*30, вага до 20)
 • Доставка у відділення Делівері.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Доставка у відділення Укрпошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Доставка у відділення SAT.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Час видачі товару з 9:20-16:20
 • Пн-Пт.

Графік роботи: Пн - Нд: з 8.00 до 20.00

Товар доставляється в точку самовивозу протягом 2х робочих днів!

 • Надсилання товару до 14:30.
 • Обробка замовлення в Пн-Пт з 9:00-16:30.
 • Вихідні-Сб-Нд.
 • Обмін та повернення протягом 14 днів
 • Гарантія від виробника * строк гарантії вказівок в описі товару.
";