По буднях с 9:00 до 17:00

Шини в такому типорозмірі

manufacturer Серия Типорозмір Індекс навантаження Індекс швидкості Доступність Ціна Кількість Сума
Rosava Itegro 185/70 R14 88H Rosava Itegro 185/70 R14 88 H У наявності 1 459 ₴.
1 459 ₴.
Toyo Nano Energy 3 185/70 R14 88T Toyo Nano Energy 3 185/70 R14 88 T У наявності 2 723 ₴.
2 723 ₴.

Nokian Hakka Green 3 185/70 R14 88 T літня шина

Виробники Nokian
Артикул: T431449
EAN: 6419440442204
MPN: T431449
1 000 ₴.
Немає
Нові літні шини для легкових автомобілів Nokian Hakka Green 3 від Nokian TyresВлітку особливо цінується безпека у дощову погоду. Більшість водіїв також прагне більш екологічного водіння: низької витрати палива, екологічної чистоти матеріалів шин та їхньої підвищеної довговічності. У літніх шинах нов...
Безкоштовна доставка
по Одесі
(Від 2х шт.)

Нові літні шини для легкових автомобілів Nokian Hakka Green 3 від Nokian Tyres


Влітку особливо цінується безпека у дощову погоду. Більшість водіїв також прагне більш екологічного водіння: низької витрати палива, екологічної чистоти матеріалів шин та їхньої підвищеної довговічності. У літніх шинах нового покоління Nokian Hakka Green 3, що входять до сімейства Nokian Hakka, чудово поєднується легкість кочення та високий рівень безпеки на мокрій дорозі. На нових літніх шинах преміум-класу Nokian Tyres ви зможете почуватися в безпеці; ці шини зберігають збалансованість характеристик у дощову погоду, заощаджують паливо та підвищують комфорт при водінні.
Технологічною основою новітньої продукції Nokian Hakka Green 3 у сімействі літніх шин Nokian Hakka є концепція Green Sense, за рахунок якої зменшується гальмівний шлях автомобіля та з легкістю запобігає акваплануванню на нерівних дорогах з вибоїнами. Стабільне, точне та зручне керування забезпечується як на сухому, так і на мокрому покритті.


Гумова суміш Hakka Green Hybrid, розроблена для мінливої літньої погоди, у поєднанні зі спеціально підібраним малюнком протектора забезпечує чудову зносостійкість з перших днів весни до осінніх холодів. Нові раціональні рішення в галузі матеріалів доповнюють екологічність шин Nokian Hakka Green 3. Екологічно безпечна гумова суміш, у складі якої міститься 100% природний компонент, забезпечує зносостійкість та відмінне зчеплення з мокрою дорогою, полегшуючи водіння.
Збільшення зносостійкості нової моделі Nokian Hakka Green 3, порівняно з шиною-попередницею, становить до 35%. Це суттєвий крок уперед із погляду надійності. Залежно від стилю водіння, це може означати збільшення терміну служби приблизно на 10 000 кілометрів пробігу або на один літній сезон. Для більшості типорозмірів Nokian Hakka Green 3 клас зчеплення з мокрою дорогою відповідає рівню А з євро-етикетки ЄС, що є найкращим показником. Серед великого типорозмірного ряду є шість розмірів, які отримали найвищу оцінку A за рівнем зчеплення на мокрій дорозі та рівнем опору коченню відповідно до маркування ЄС для шин; і серед цих шести розмірів найпопулярніший розмір шин – 205/55 R16.


Широкий вибір типорозмірів шин Nokian Hakka Green 3 (від 13 до 18 дюймів), що забезпечують комфортне та екологічне водіння, особливо добре підходить для сімейних автомобілів малого та середнього розміру. Багато типорозмірів шин спеціально розроблені для новітніх автомобілів із гібридними двигунами та електромобілів. Найбільш поширені індекси швидкості: T (до 190 км/год), H (до 210 км/год) та V (до 240 км/год).

Нові літні шини Nokian Hakka Green 3 будуть доступні покупцям навесні 2021 року.
Природна безпека для мінливої літньої погоди
Мінлива літня погода – непрості умови як для водія, так і для високоякісних літніх шин. Шини Nokian Hakka Green 3 зроблять вашу подорож безпечною, комфортною та екологічною за будь-якої погоди — від холодних весняних злив та літньої спеки до туманного осіннього ранку, тобто в будь-яких умовах мінливої літньої погоди.
«Нові шини Nokian Hakka Green 3 мають найсучасніші характеристики безпеки, екологічності та довговічності, які високо цінуються споживачами, і доступні для найпопулярніших автомобілів, компактних автомобілів, а також гібридів і електромобілів. У місті, на шосе та сільських гравійних дорогах ці шини забезпечують економічність, природну керованість та стабільність», — каже менеджер з розробки продукції концерну Nokian Tyres Ярно Рейтіє.
У дослідженні літніх шин для мінливих літніх умов, яке провела компанія Nokian Tyres у березні 2020 року, серед усіх характеристик шин водії віддавали перевагу хорошому зчепленню на мокрій дорозі та стійкості до аквапланування. Крім того, на перших позиціях знаходилися економічність витрати пального та зносостійкість.
Стійкий розвиток – невід'ємна складова бізнесу концерну Nokian Tyres. Безпека та екологічність враховуються протягом усього життєвого циклу шини. Шини Nokian Hakka Green 3 відрізняються високою безпекою та економічною витратою палива. З точки зору зчеплення з мокрою дорогою та паливною економічністю, ці шини є одними з найкращих у галузі — вони відповідають класу A або B згідно з євро-етикеткою для автомобільних шин.
Шини Nokian Hakka Green 3 мають надзвичайно низький опір коченню та знижують

витрата палива, що, у свою чергу, призводить до зниження викидів CO2 і зменшує шкоду, яку завдають автомобілями, природі. Модель Nokian Hakka Green 3 – для тих, хто цінує екологічність у всьому. Нові шини Nokian Hakka Green 3 дозволяють заощаджувати до 0,6 літра на 100 км (порівняння шин класів A та G згідно з євро-етикеткою ЄС). Інакше кажучи, вибір водія справді має значення.
Поліпшене зчеплення та керованість — концепція Hakka Green Sense
Шини Nokian Hakka Green 3 чудово справляються з різноманітними умовами мінливої літньої погоди. Їхня безпека, покращена зносостійкість та екологічність засновані на застосуванні концепції Hakka Green Sense. Ця концепція поєднує багаторічний досвід компанії Nokian Tyres у розробці та випробуванні шин, а також пошуку абсолютно нових малюнків протектора та матеріалів.
Унікальна концепція Hakka Green Sense є поєднанням малюнка протектора та гумової суміші протектора, спеціально розроблених для мінливої літньої погоди. У сімействі шин Nokian Hakka кожна з трьох частин асиметричного та стильного малюнка протектора (зовнішня, центральна, внутрішня – Triple Zone) відіграє важливу роль.

Великі міцно скріплені між собою шашки протектора на зовнішньому плечі стабілізують керованість та забезпечують точність управління. Ділянка активного відведення води Active Hydro Zone в центральній частині протектора забезпечує відмінне зчеплення та керованість як на сухій, так і мокрій дорозі. Центральна частина протектора складається з твердих основних ребер. Найближче до внутрішнього плеча ребро має чітко виражені діагональні канавки, або ламелі, різної глибини та довжини. Точно розташовані ламелі утворюють густу мережу, яка накопичує воду та ефективно видаляє її з плями контакту шини з дорожньою поверхнею, спрямовуючи воду через центральну канавку ребра у широкі основні канавки. Контур ламелі забезпечує чудову стійкість до аквапланування та зчеплення з мокрою дорогою навіть у зношеному стані.

Ефект Коандазаснований на властивості потоку змінювати напрямок залежно від форми поверхні, ця інновація посилює відведення води з поздовжньої канавки у внутрішньому плечі шини та ефективно запобігає акваплануванню.Вигнута частина на шашках протектора на внутрішньому плечі шини, що нагадує пандус, спрямовує та прискорює потік води з поздовжніх канавок у поперечні канавки.


Гумова суміш протектора Hakka Green Hybrid забезпечує екологічність та простоту водіння
Гумова суміш Hakka Green Hybrid, застосована в цій новій, екологічно безпечній та зносостійкій шині, втілює в собі новітні технології. Надзвичайно зносостійка гумова суміш, що містить нові матеріали, отримані з біологічної сировини, гарантує низький опір коченню, витримує мінливу літню погоду.

«Суміш із силікою адаптується до змін температури, що забезпечує відмінне зчеплення з мокрою дорогою навесні та восени. До складу екологічно безпечної гумової суміші входить натуральний каучук у поєднанні з полімерами, що знижує опір коченню та сприяє надзвичайній еластичності шини, яка дуже добре переносить грубі дороги», — пояснює Ярно Рейтіє.
Жорстка конструкція брекера нових шин Nokian Hakka складається з ще більш щільно навитого сталевого дроту. Конструкція брекера робить його легким і міцним, що виявляється у точності керування при маневрах та зміні смуги руху навіть на високих швидкостях.
Гнучка та міцна конструкція брекера у поєднанні з гумовою сумішшю Hakka Green Hybrid та сучасним малюнком протектора дає безліч переваг. Стабільна керованість дозволяє легко змінювати смугу руху та проходити повороти. Зменшений опір коченню означає менші витрати на паливо. Шум шин приємний і тих як на асфальтових, так і гравійних дорогах.
Можна продовжити термін служби шин на цілий сезон
Відповідно до випробувань на зношування, проведених у країнах Північної Європи та України, зносостійкість нових шин Nokian Hakka Green 3 на 35 % вища, ніж у їх попередника Hakka Green 2.
Таке підвищення зносостійкості означає, що шини можуть служити на цілий сезон довше, а також дбати про навколишнє середовище, оскільки їх не потрібно міняти так часто. Крім того, покращено опір шин Nokian Hakka Green 3 проколам та порізам за рахунок збільшення кількості гуми в підставах канавок протектора. Це забезпечує додаткову міцність на гравійних дорогах, а також у різних несподіваних ситуаціях, запобігаючи проникненню каменів та інших предметів у каркас шини, що в найгіршому випадку може призвести до її руйнування.
Простота в досягненні безпеки - індикатор безпеки та інформаційна ділянка на шині
Шини, що у хорошому стані, можуть істотно знизити ризик аквапланирования. Щоб водіям було легше контролювати глибину зношування протектора своїх шин, компанія Nokian Tyres розробила оригінальне рішення, що підвищує безпеку: індикатор ступеня зношування протектора, що попереджає і про небезпеку аквапланування.

Індикатор ступеня зношування протектора (DSI - Driving Safety Indicator) на центральному ребрі вказує залишкову глибину канавок протектора в міліметрах. Найбільша з цифр, що ще не стерлися, індикатора означає поточну глибину канавок протектора в міліметрах. У міру зношування шини цифри поступово зникають. Символ «крапля» індикатора попереджає про підвищений ризик аквапланування. Коли в результаті зношування цей символ зникає, це означає, що глибина канавок протектора менше 4 мм.
Для підвищення безпеки також служить інформаційна ділянка на боковині, де можна вказати тиск у шині та її розташування на автомобілі. Інформаційна ділянка служить для вказівки рекомендованого тиску в шинах та положення шини при заміні. Додаткова безпека забезпечується вказівкою на особливій ділянці моменту затягування болтів, що є особливо важливим для легкосплавних дисків.


Шини Nokian Hakka для капризного літа


Сімейство преміальних літніх шин Nokian Hakka призначене для країн із складними кліматичними умовами. Нерівні та грубі дороги та погодні умови, що швидко змінюються, вимагають від шин відповідних характеристик. При розробці гумових сумішей та конструкції літніх шин Nokian Hakka враховується складна мінлива літня погода. Літні шини Nokian Hakka поводяться передбачувано в широкому діапазоні температур, витримують зношування та погані дорожні умови.

Розширена гарантія

На літні шини Nokian Hakka та зимові шини Nokian Hakkapeliitta поширюється унікальна програма «Розширена Гарантія». При покупці шин у торгових точках, які є Учасниками Розширеної гарантії, кінцевий споживач отримує можливість безкоштовно відремонтувати або замінити шину на нову у разі ненавмисного пошкодження.

На модель Nokian Hakka Green 3 діятиме безстрокова розширена гарантія, що дає споживачеві можливість скористатися сервісом протягом усього терміну експлуатації шини до досягнення глибини протектора 4 мм.


Основні інновації
Hakka Green Sense концепції. Безпека в будь-яких умовах, першокласна зносостійкість та екологічність у всіх сенсах. Унікальна концепція Hakka Green Sense є поєднанням малюнка протектора та гумової суміші Hakka Green Hybrid, спеціально розробленої для складних кліматичних умов.
Малюнок протектора із трьома різними функціональними зонами Triple Zone. Керованість та комфорт. Великі міцно скріплені між собою шашки протектора на зовнішньому плечі шини стабілізують керованість та забезпечують точність керування. Ділянка активного відведення води в центральній частині протектора забезпечує відмінне зчеплення та керованість як на сухій, так і мокрій дорозі. Точно розташовані ламелі утворюють густу мережу, яка накопичує воду та ефективно видаляє її з плями контакту шини з дорожньою поверхнею. Ефект Коанда прискорює видалення води з поздовжньої канавки на внутрішньому плечі шини та ефективно запобігає акваплануванню. Вигнута частина шашок протектора спрямовує та прискорює відтік води з поздовжньої канавки в поперечну канавку і далі назовні.
Гумова суміш протектора Nokian Hakka Green Hybrid. Чудове зчеплення з мокрою дорогою, дуже низький опір коченню та відмінна зносостійкість. Гумова суміш із силікою адаптується до змін температури, що забезпечує відмінне зчеплення з мокрою дорогою навесні та восени. До складу екологічно безпечної гумової суміші протектора входить 100% природний компонент у поєднанні з полімерами, що знижує опір коченню та сприяє надзвичайній еластичності шини, яка дуже добре переносить нерівні дороги.
Нові шини Nokian Hakka Green 3. Природна безпека

 • Екологічне водіння — менша витрата палива економить гроші і дозволяє піклуватися про навколишнє середовище, а більший запас ходу особливо важливий для власників гібридних автомобілів та електромобілів
 • Безпека керування – це відмінне зчеплення з мокрою дорогою та стійкість до аквапланування у разі раптового дощу.
 • Надійність у дорозі — нова екологічно безпечна гумова суміш забезпечує відмінну зносостійкість.

Екологічне водіння

 • Паливна економічність є однією з найкращих у галузі — відповідає класу A або B згідно з євро-етикеткою ЄС для шин, що призводить до економії до 0,6 літра на 100км.

 • До складу екологічно безпечної гумової суміші входить 100% природний компонент, що знижує опір коченню.

Безпека управління


 • Застосування концепції Hakka Green Sense зменшує гальмівний шлях автомобіля на шинах Nokian Hakka Green 3, а також легко запобігає акваплануванню
 • 6 типорозмірів з найвищим класом A зі зчеплення на мокрій дорозі та опору коченню відповідно до маркування ЄС для шин

Надійність у дорозі

 • Збільшення зносостійкості нових шин проти шиною-попередницею становить до 35 %; в залежності від стилю водіння це може відповідати збільшенню терміну служби на один літній сезон або приблизно на 10 000 кілометрів пробігу

Збільшення кількості гуми в основі канавок протектора покращує опір проколам і порізам на гравійних дорогах і в різних несподіваних ситуаціях.

Характеристики шины
Сезонність Літні
Тип авто Легковий
Ширина шини 185
Профіль, % 70
Діаметр R14
Індекс швидкості T
Індекс навантаження 88
Шипи Без шипів
Типорозмір 185/70 R14
Runflat Ні
Інформація про товар
Серия Hakka Green 3
Артикул T431449
Країна реєстрації бренду Фінляндія

Товар відправляється тільки транспортною заставою в розмірі вартості доставки в один бік. LiqPay , Банківська карта, Р/Рх. Безготівковий розрахунок для юр. осіб. 


Замовлення сумою менше ніж 400 грн. відправляються лише за повною оплатою.

Написати огляд
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання огляду

В цього товару немає оглядів.

 • Відправлення післяплатою Новою поштою тільки при транспортній заставі в розмірі доставки в одну сторону.
 • Інші перевізники тільки при повній оплаті.

Ви можете сплатити товар без комісії на сайті своєю банківською карткою через систему Liq Pay Приват Банку

Розрахунок готівкою в одному з наших магазинів.

Оплата безготівкового розрахунку на банківський рахунок компанії ТОВ "Стандарт оіл" ЄДРПОУ 30171638

 • Доставка у відділення Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Шини тільки у вантажні відділення
 • Доставка до пошти Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Обмеження (40*60*30, вага до 20)
 • Доставка у відділення Делівері.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Доставка у відділення Укрпошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Доставка у відділення SAT.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Час видачі товару з 9:20-16:20
 • Пн-Пт.

Графік роботи: Пн - Нд: з 8.00 до 20.00

Товар доставляється в точку самовивозу протягом 2х робочих днів!

 • Надсилання товару до 14:30.
 • Обробка замовлення в Пн-Пт з 9:00-16:30.
 • Вихідні-Сб-Нд.
 • Обмін та повернення протягом 14 днів
 • Гарантія від виробника * строк гарантії вказівок в описі товару.
";