По буднях с 9:00 до 17:00

Nokian Hakka Blue 3 235/50 R17 100 V XL літня шина

Виробники Nokian
Артикул: T432286
EAN: 6419440490786
MPN: T430560
1 000 ₴.
Немає
Нові літні шини NOKIAN TYRES Hakka ® Blue 3 забезпечують відмінне зчеплення і комфорт в мінливу літню погоду Концерн Nokian Tyres представляє нові літні шини в преміальній лінійці Hakka - NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 і NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV, які забезпечують впевненість, безпеку і комфорт при в...
Безкоштовна доставка
по Одесі
(Від 2х шт.)

Нові літні шини NOKIAN TYRES Hakka ® Blue 3 забезпечують відмінне зчеплення і комфорт в мінливу літню погоду Концерн Nokian Tyres представляє нові літні шини в преміальній лінійці Hakka - NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 і NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV, які забезпечують впевненість, безпеку і комфорт при водінні в будь-яких літніх умовах, ефективно запобігаючи аквапланування і дозволяючи автомобілю зупинятися точно і акуратно.


шини NOKIAN TYRES Hakka Blue 3, розроблені для мінливої літньої погоди і складних дорожніх умов, поєднують безпеку в дощ і чіткість управління з ранньої весни до пізньої осені.


шини NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV - це надійні стійкі шини для позашляховиків і кросоверів, що володіють підвищеною міцністю і чудовим зчепленням, що робить водіння легким і комфортним на різних дорожніх покриттях.


у сімействі літніх шин Hakka Blue 3 застосовується унікальна концепція Dry Touch 3.0. Це технологічне рішення забезпечує NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 і NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV контрольоване зчеплення з дорогою і допомагає легко запобігти акваплануванню в поворотах і при маневрах на покритій водою або на порізаній коліями дорозі.


шини сімейства Hakka Blue 3 спеціально створені для регіонів з мінливими погодними умовами і володіють найкращим можливим рейтингом а по зчепленню з мокрою дорогою (по евромаркировке). Різниця в довжині гальмівного шляху між шинами класу А і класу Е може досягати 18 метрів. Завдяки застосованим інноваціям шини сімейства Hakka Blue 3 забезпечують високий рівень комфорту в поїздках і майже повна відсутність шуму при русі по грубому асфальту. Навіть на високих швидкостях керованість залишається стабільною і точною.


NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 - підкорювач мокрих доріг


Модель NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 призначена для легкових сімейних автомобілів середнього розміру і спортивних автомобілів середньої потужності. Шини будуть випускатися в широкому асортименті в розмірах від 15 до 18 дюймів з рейтингами швидкості V (240 км/год) і W (270 км/год).


згідно з дослідженням літніх шин, проведеним Nokian Tyres в 2020 році, найбільшими факторами ризику на дорозі влітку є обгін, високі швидкості, скорочення інтервалу між автомобілями, що рухаються і аквапланування. Водії особливо звертають увагу на здатність шин забезпечити зчеплення і запобігти акваплануванню при сильному дощі, а також на акустичний комфорт в салоні автомобіля.


за словами менеджера з розробки продукції Nokian Tyres Ярно Ройтіо, нові шини NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 є кращими в своєму класі при дощовій погоді, забезпечують максимальну безпеку в мінливих літніх умовах. "Наша концепція Dry Touch 3.0 і нова гумова суміш, створена для грубих асфальтових доріг, забезпечують відмінну керованість у разі раптового дощу, а також на швидкісних автомагістралях. Зчеплення з дорогою залишається точним як при поворотах, так і при зміні смуги руху».


багаторічний досвід Nokian Tyres в розробці шин максимально використаний при розробці малюнка протектора і гумової суміші протектора нових шин. Гумова суміш протектора Cool Blue Hybrid містить ще більше силіки і нових типів полімерів, що дозволяє точно адаптуватися до змін температури. Гумова суміш залишається еластичною навіть при низькій температурі, покращуючи зчеплення, особливо в прохолодні дні ранньою весною та пізньою осінню. Нові шини прекрасно витримують навантаження на нерівних дорогах і вибоїнах і відрізняються підвищеною зносостійкістю.


NOKIAN TYRES Hakka Blue 3:


Акуратно і точно зупиняються на мокрій дорозі і ефективно запобігають акваплануванню


· Чудове зчеплення на мокрій дорозі - кращий рейтинг шин (А) згідно евромаркировке по зчепленню на мокрій дорозі;


· Інтелектуальний дизайн канавок в концепції Dry Touch 3.0 прискорює відвід води. Забезпечують збалансовану керованість в будь-яких погодних умовах


· відмінне зчеплення в широкому діапазоні температур;


· Оптимізоване пляма контакту і новий склад гумової суміші Cool Blue Hybrid. Забезпечують комфорт і відсутність шуму навіть на грубих покриттях


· низький рівень шуму - технологія Silent MultiZone Design і Silent Groove Design


NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV - створені спеціально для позашляховиків


розмірний ряд NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV включає шини в розмірі від 16 до 19 дюймів з індексами швидкості H (210 км/год) і V (240 км/год). Більшість розмірів мають маркування XL для максимально можливої вантажопідйомності.


нові шини NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV поводяться стабільно і забезпечують керованість при русі і в міському трафіку, і на гравійних дорогах, і на високошвидкісних шосе. Нові шини призначені для позашляховиків малого і середнього розміру, зберігають зчеплення і хороший рівень безпеки на мокрій дорозі навіть при серйозному рівні зносу. На додаток до концепції Dry Touch 3.0 в цій моделі шин застосовані інновації, спеціально створені для потужних позашляховиків. Міцна конструкція шини з подвійним текстильним кордом в поєднанні з боковинами, посиленими арамідним волокном, гарантує підвищену стійкість при ударах під час руху, запобігаючи порізи і пошкодження. Видалювачі каменів і спеціальні виступи в основних канавках дають додатковий захист. грунтозацепи Off-Road Claws в плечовій області шини забезпечують додаткове зчеплення, особливо важливе для масивних позашляховиків.


NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV:


акуратно і точно зупиняються на мокрій дорозі і ефективно запобігають акваплануванню


· чудове зчеплення на мокрій дорозі - Кращий рейтинг шин (А) згідно евромаркировке по зчепленню на мокрій дорозі;


· інтелектуальний дизайн канавок в концепції Dry Touch 3.0 прискорює відведення води.


забезпечують стабільну і комфортну керованість


· Оптимізоване пляма контакту і новий склад гумової суміші Cool Blue Hybrid;


· низький рівень шуму за рахунок технології Silent MultiZone Design і Silent Groove Design.


демонструють надійні експлуатаційні характеристики як на асфальті, так і на бездоріжжі


* підвищена довговічність - міцна конструкція і боковини з арамідним волокном захищають від ударів і порізів;


· грунтозацепи і видалювачі каменів забезпечують додаткове зчеплення і надійність при використанні на бездоріжжі.


Основні інновації.


Концепція Dry Touch 3.0. Ефективне запобігання аквапланування і відмінне зчеплення з дорогою.


великий обсяг канавок разом з канавками Swoop Grooves і технологією Coanda скорочують гальмівний шлях на мокрій дорозі і запобігають акваплануванню.


Канавки Swoop Grooves. Запобігання акваплануванню.


канавки особливої форми, розташовані на центральних ребрах, втягують воду і прискорюють її відтік між шиною і дорожньою поверхнею, направляючи її до широких основних канавок.


технологія Coanda. Запобігання акваплануванню.


застосовується для прискорення відтоку води на внутрішньому плечі шини. Спеціальний вигин шашки протектора на внутрішньому плечі шини направляє відтік води з поздовжньої канавки в поперечну канавку і далі виводить її назовні.


малюнок протектора Silent MultiZone Design. Акустичний комфорт.


спеціальний малюнок забезпечує більш низький рівень шуму і рівномірний знос. Форма і розподіл блоків протектора на внутрішньому і зовнішньому плечах шини точно оптимізовані по колу шини. Це рішення усуває неприємний шум, роблячи водіння більш комфортним і менш галасливим, особливо по нерівному асфальту. Розподіл блоків також забезпечує більш рівномірний знос.


технологія Silent Groove Design. Акустичний комфорт. напівсферичні виїмки на стінках поперечних ребер, що нагадують візерунок на м'ячі для гольфу, знижують внутрішній і зовнішній шум від кочення автомобіля. Технологія також зменшує опір повітря і охолоджує поверхню шини, що, в свою чергу, підвищує її зносостійкість.


боковини з арамідним волокном в шинах для позашляховиків NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV. Унікальний захист від ударів, вибоїн і порізів.


легке і міцне арамідне волокно Додано в гумову суміш боковини шини. Аналогічний матеріал використовується в аерокосмічній та оборонній промисловості.


діагональні прямокутні грунтозацепи Off-Road Claws в шинах для позашляховиків NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV. Поліпшення зчеплення.


спеціальні грунтозацепи на плечах шини покращують зчеплення з дорогою при розгоні і гальмуванні, не дозволяючи автомобілю втрачати управління на піщаних і м'яких дорожніх покриттях.


Видалювачі каменів в шинах для позашляховиків NOKIAN TYRES Hakka Blue 3 SUV. Підвищення терміну експлуатації.


Видалювачі каменів запобігають застрявання гострих каменів в протекторі і проникнення в його структуру. Вони забезпечують додатковий захист, запобігаючи пошкодженню конструкції, і збільшують термін служби шини.


індикатор ступеня зносу протектора (DSI). Контроль безпеки.


індикатор показує залишкову глибину канавок протектора в міліметрах. Найбільша з видимих цифр індикатора означає поточну глибину канавок протектора в міліметрах.


Інформаційна ділянка. Контроль безпеки.


для підвищення безпеки також служить інформаційний ділянку на боковині, де можна вказати тиск в шині і її розташування на автомобілі.

Характеристики шины
Сезонність Літні
Тип авто Легковий
Ширина шини 235
Профіль, % 50
Діаметр R17
Індекс швидкості V
Індекс навантаження 100
Шипи Без шипів
Типорозмір 235/50 R17
Runflat Ні
Інформація про товар
Серия Hakka Blue 3
Артикул T432286
Країна реєстрації бренду Фінляндія

Товар відправляється тільки транспортною заставою в розмірі вартості доставки в один бік. LiqPay , Банківська карта, Р/Рх. Безготівковий розрахунок для юр. осіб. 


Замовлення сумою менше ніж 400 грн. відправляються лише за повною оплатою.

Написати огляд
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання огляду

В цього товару немає оглядів.

 • Відправлення післяплатою Новою поштою тільки при транспортній заставі в розмірі доставки в одну сторону.
 • Інші перевізники тільки при повній оплаті.

Ви можете сплатити товар без комісії на сайті своєю банківською карткою через систему Liq Pay Приват Банку

Розрахунок готівкою в одному з наших магазинів.

Оплата безготівкового розрахунку на банківський рахунок компанії ТОВ "Стандарт оіл" ЄДРПОУ 30171638

 • Доставка у відділення Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Шини тільки у вантажні відділення
 • Доставка до пошти Нової пошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Обмеження (40*60*30, вага до 20)
 • Доставка у відділення Делівері.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Доставка у відділення Укрпошти.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Доставка у відділення SAT.
 • Вартість доставки уточнюйте у нашого менеджера
 • Час видачі товару з 9:20-16:20
 • Пн-Пт.

Графік роботи: Пн - Нд: з 8.00 до 20.00

Товар доставляється в точку самовивозу протягом 2х робочих днів!

 • Надсилання товару до 14:30.
 • Обробка замовлення в Пн-Пт з 9:00-16:30.
 • Вихідні-Сб-Нд.
 • Обмін та повернення протягом 14 днів
 • Гарантія від виробника * строк гарантії вказівок в описі товару.
";